Damska pożyczka od Ratalska.pl

Ratalska.pl oferuje pożyczki przez Internet skierowane w szczególności do kobiet. Na pozytywne rozpatrzenie wniosku o udzielenie pożyczki mogą liczyć wszystkie Panie, które mają polskie obywatelstwo, osiągają stały dochód z pewnego źródła oraz nie zalegają ze spłatą swoich zobowiązań finansowych, nie figurują w rejestrach dłużników.
Damska pożyczka od Ratalska.pl
19.01.2018

Damska pożyczka od Ratalska.pl

Oferta pożyczek online stale się poszerza, jednak tylko niektóre proponowane produkty są godne uwagi. Do tej wąskiej grupy należą z pewnością pożyczki od Ratalska.pl.

 

Dla kobiet chcących czegoś więcej…

Ratalska.pl oferuje pożyczki przez Internet skierowane w szczególności do kobiet. Na pozytywne rozpatrzenie wniosku o udzielenie pożyczki mogą liczyć wszystkie Panie, które mają polskie obywatelstwo, osiągają stały dochód z pewnego źródła oraz nie zalegają ze spłatą swoich zobowiązań finansowych, nie figurują w rejestrach dłużników. Niekwestionowaną zaletą tej pożyczki jest możliwość przeznaczenia jej na dowolny cel.

 

Do najczęściej wskazywanych powodów zaciągnięcia zobowiązania w Ratalska.pl należą:

  • chęć opłacenia podstawowych rachunków za mieszkanie,
  • bieżące utrzymanie rodziny,
  • zakup wakacyjnego wyjazdu,
  • sfinansowanie rozpoczęcia działalności gospodarczej,
  • opłacenie własnych życzeń i spełnienie marzeń,
  • zakup sprzętu AGD / RTV.

 

 

Spłata rozłożona na wygodne raty

Wysokość miesięcznej raty jest uzależniona od kwoty pożyczki oraz okresu, na jaki została wzięta. Najkrótszy czas pożyczki wynosi 6 miesięcy, a najdłuższy 24 miesiące. Niezależnie od okresu, na jaki zaciągnięte zostanie zobowiązanie, kwota pożyczki wynosić może od 1 000 do nawet 10 000 zł.

W oparciu o te dane, każda zainteresowana pożyczką osoba może w wygodny sposób sprawdzić, jaka będzie orientacyjna wysokość raty. Umożliwia to kalkulator dostępny na stronie internetowej Ratalska.pl.

Całość procedury udzielenia pożyczki przeprowadzana jest przez Internet. Począwszy od wypełnienia wniosku online, aż do wypłaty pieniędzy. Formularz zawiera kilka podstawowych danych osobowych oraz informacji o stanie majątkowym osoby ubiegającej się o pożyczkę. Każdy wniosek jest weryfikowany niemal bezpośrednio po jego złożeniu, najczęściej w tym samym dniu lub w kolejnym dniu roboczym w godzinach 8:00 – 19:00.

Pozytywne rozpatrzenie wniosku o pożyczkę umożliwi zapoznanie się ze szczegółową umową oraz harmonogramem spłat. Jeżeli warunki zostaną zaakceptowane przez zainteresowaną osobę, zostanie ona poproszona o wykonanie przelewu przez system Blue Media opiewającego na kwotę 1 zł. Ratalska.pl zweryfikuje w ten sposób zgodność danych z wniosku z danymi z konta bankowego. Taka procedura uniemożliwia zaciągnięcie pożyczki na cudze nazwisko przez osoby do tego nieuprawnione.

Na zakończenie procedury zostają wypłacone środki. Do wyboru są trzy drogi otrzymania pieniędzy: standardowy przelew na konto bankowe, przelew przyspieszony, który zostaje wykonany w ciągu 3h od momentu zatwierdzenia pożyczki, oraz wypłata przez czek Giro. Czek ten pozwala na wypłatę środków pieniężnych w gotówce w urzędzie pocztowym.

 

Dodatkowe korzyści

Pożyczka od Ratalska.pl może zostać ubezpieczona na wypadek zdarzeń losowych, które będą stanowiły przeszkodę do terminowego opłacania rat. Dodatkowo, za kwotę wynoszącą od 0,67 zł dziennie, dostępne jest również ubezpieczenie zdrowia i życia.

 

Artykuł został opracowany przez ekspertów z Ratalska.pl (brandu Aasa Polska S.A.)

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Joana (Ocena: 5) 24.01.2018 17:20
Ciekawe, trzeba spróbować :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo