Nowy sposób oszczędzania! Bonusy i rabaty za doładowanie

Telefon na kartę to dla wielu osób najlepsze rozwiązanie, które wynika z braku comiesięcznych zobowiązań. Brak konieczności podpisania umowy, to także brak regularnych opłat abonamentu w określonej wysokości. A co, gdyby takie rozwiązanie miało jeszcze jakieś korzyści? Teraz to zupełnie realne, ponieważ Orange wprowadziło dla swoich abonentów na kartę dodatkowe bonusy za każde doładowanie!
Nowy sposób oszczędzania! Bonusy i rabaty za doładowanie
28.12.2017

Bonus za doładowanie – jak to działa?

Aby skorzystać z promocji trzeba być abonentem Orange na kartę. To warunek konieczny do tego, aby móc brać udział w akcji. Zasady uczestnictwa są niezwykle proste i całkowicie zgodne z hasłem rabaty po doładowaniu. Wystarczy doładować konto w telefonie dowolną kwotą (minimum 5 zł), aby w ciągu 24 godzin otrzymać SMS-em kod z określonym rabatem. Można go wykorzystać na zakupy u jednego z partnerów akcji albo na wybraną usługę Orange. Jednak należy mieć świadomość tego, że aby móc dostać SMS-a z kodem promocyjnym, konieczne jest wcześniejsze wyrażenie zgody na otrzymywanie określonych informacji handlowych w ramach zgody marketingowej. Szczegóły regulaminu, jak i wszelkie informacje na temat akcji promocyjnej, są dostępne na stronie dotyczącej akcji Rabaty od Orange i partnerów PAYBACK po doładowaniu.

 

Partnerzy akcji promocyjnej

W akcji promocyjnej, oprócz Orange, bierze udział kilku partnerów PAYBACK. To właśnie na oferowane przez nich produkty i usługi, można otrzymać bonusy po doładowaniu swojego konta w telefonie. Partnerami tymi są: Wittchen, C&A, PizzaPortal, RTV EURO AGD oraz Astratex. W tych konkretnych przypadkach, otrzymany SMS-em kod na rabat, można wykorzystać podczas zakupów. Natomiast chcąc zrealizować bonus za doładowanie w ramach Orange, można wybierać spośród kilku usług operatora: 30% zniżki na rozmowy i SMS-y bez limitu + 15 GB, Halo Granie, GeoRandka, Gdzie Jest Dziecko, Oko Na Dom, Gdzie Jest Auto.

 

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z akcji promocyjnej, należy postępować według 3 prostych kroków:

  1. po wejściu na stronę http://rabatypodoladowaniu.pl/, należy wybrać konkretny rabat, poprzez wysłanie darmowego SMS-a (jeden SMS to 1 wybrany rabat),
  2. po wybraniu rabatu, należy doładować konto w telefonie, co najmniej za 5 zł,
  3. można już skorzystać z wybranego rabatu – podczas zakupów u jednego z partnerów akcji albo wykorzystując go w ramach wybranej usługi Orange.

Należy wiedzieć, że akcja promocyjna Rabaty od Orange i partnerów PAYBACK po doładowaniu, trwa do 31.01.2018 roku. Do tego czasu, co ok. 7 dni, zmieniają się oferty rabatowe.

 

Doładowania telefonu z PAYBACK

Akcja Rabaty od Orange i partnerów PAYBACK  po doładowaniu, umożliwia także doładowanie telefonu punktami PAYBACK zamiast gotówką. Wystarczy już 500 punktów na karcie PAYBACK, aby doładować konto za 5 zł, ale nic nie stoi na przeszkodzie by wykorzystać większą pulę uzbieranych punktów: 100 punktów to 10 zł, 2500 punktów – 25 zł, itd..

Wbrew pozorom punkty na karcie PAYBACK można zdobyć w bardzo prosty i szybki sposób, ponieważ ten wyjątkowy program lojalnościowy obejmuje ponad 400 partnerów.

Akcja promocyjna Rabaty od Orange i partnerów PAYBACK  po doładowaniu, to doskonała okazja do tego, aby zaoszczędzić pieniądze – nie tylko w ramach zakupów u partnerów PAYBACK biorących udział w akcji czy wykorzystując bonusy na usługi Orange, ale też doładowując konto w swoim telefonie punktami uzbieranymi w ramach programu PAYBACK.

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo