Właściciele tych imion zarabiają najwięcej. Czy Twoje też znalazło się na liście?

Ranking szczęściarzy, którym powodzi się najlepiej. Oni nigdy nie są na minusie.
Właściciele tych imion zarabiają najwięcej. Czy Twoje też znalazło się na liście?
Fot. Unsplash
24.11.2017

Czy konkretne imię wpływa na losy jego właściciela? Lepiej raczej zadać pytanie, w jaki sposób, bo nie od dziś wiadomo, że dane osobowe mogą ułatwić albo znacznie utrudnić życie. Zwłaszcza, kiedy naszych rodziców za bardzo poniosła fantazja. Teraz okazuje się, że chodzi nie tylko o kontakty towarzyskie. Pensja też od tego zależy.

Grupa ekspertów z The Knowledge Academy przeanalizowała ponad pół miliona CV Brytyjczyków, by powiązać ich imiona z zarobkami. Na tej podstawie powstał bardzo ciekawy ranking. To 10 imion damskich i męskich, które (przynajmniej statystycznie) gwarantują finansowe powodzenie.

Te w większości mają polskie odpowiedniki, więc może warto wziąć je pod uwagę, by zapewnić potomstwu spokojne i dostatnie życie?

Zobacz również: RANKING: Najrzadziej nadawane imiona męskie w 2017 roku (Polskich rodziców poniosła fantazja)

imiona

fot. Unsplash

Właściciele tych męskich imion zarabiają najwięcej

Oscar (Oskar)

George (Jerzy)

Oliver (Oliwer)

Thomas (Tomasz)

Charlie (Karol)

Harry (Henryk)

Muhammad (Mohamed)

Jacob (Jakub)

Jack (Jacek)

Noah (Noe)

Zobacz również: Chantal, Margaryta, Jesika... Najdziwniejsze i najrzadziej nadawane imiona żeńskie w 2017 roku (RANKING)

 

imiona

fot. Unsplash

Właścicielki tych damskich imion zarabiają najwięcej

Lily (Liliana)

Isabella (Izabella)

Ella (Elżbieta)

Amelia

Emily (Emilia)

Mia

Jessica (Dżesika)

Olivia (Oliwia)

Isla

Ava

Zobacz również: Oto najseksowniejsze imiona świata!

imiona

fot. Unsplash

Właściciele tych imion najczęściej są dłużnikami

Jakiś czas temu Krajowy Rejestr Długów przyjrzał się polskim dłużnikom i wykazał, że problemy z wypłacalnością mają przede wszystkim osoby noszące takie imiona jak:

Anna

Katarzyna

Agnieszka

Małgorzata

Krzysztof

Piotr

Tomasz

Andrzej

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 3.8 / 5
parameshparamu (Ocena: 5) 05.02.2021 06:15
Java applications are typically compiled to bytecode that can run on any Java virtual machine (JVM) regardless of the underlying computer architecture. The syntax of Java is similar to C and C++, but has fewer low-level facilities than either of them. https://www.acte.in/java-training-in-hyderabad
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.11.2017 16:30
Tomasz jednocześnie najbogatszy i dłużnik ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 24.11.2017 23:48
Ten kto napisał ten artykuł chyba nie myśli... Nie ma co porównywać Anglii do Polski, bo tam są popularne inne imiona niż tutaj. Równie dobrze mogliście napisać żeby nazwać syna Santiago albo Alejandro, bo w Hiszpanii ludzie o tych imionach są statystycznie najbogatsi (nie wiem czy tak jest, ale tam akurat te imiona są dosyć popularne). Wiadomo, że im więcej kobiet o imieniu Jessica czy Emily jest w Anglii, tym statystycznie więcej jest tam bogatych kobiet o tych imionach, tak samo zresztą jak dłużniczek. I co do Polskich właścicieli imion, którzy najczęściej są dłużnikami... Nic dziwnego skoro są tam wymienione popularne imiona, które obecnie nosi spora część dorosłych Polaków. Nie zdziwiłabym się, gdyby okazało się, że te same imiona występują także najczęściej wśród bogaczy...
odpowiedz
Gryzmołek (Ocena: 1) 24.11.2017 22:46
Henryk jak Henryk Kania z Pszczyny
odpowiedz
0 (Ocena: 1) 24.11.2017 18:55
"Właściciele tych imion najczęściej są dłużnikami" oczywiście, bo to jedne z najbardziej poplarnych hahaha ile mamy dorosłych Jessik czy Amelii w Polsce? żenada artykuł
odpowiedz

Polecane dla Ciebie