Sposoby, dzięki którym z łatwością zarobisz dodatkowe pieniądze!

Jesteś usatysfakcjonowana swoimi zarobkami? Bardzo dobrze! To jednak nie oznacza, że nie chcesz więcej.
Sposoby, dzięki którym z łatwością zarobisz dodatkowe pieniądze!
09.06.2014

Jesteś usatysfakcjonowana swoimi zarobkami? Bardzo dobrze! To jednak nie oznacza, że nie chcesz więcej. Masz pewnie momenty, w których tobie przydałaby się jakaś dodatkowa gotówka. W czasach, gdy życie codzienne tak dużo kosztuje, zaczynając od komunikacji, poprzez kupowanie ubrań, a kończąc na rozrywce, wszystkie dodatkowe zarobki bardzo się przydają!

Przychodzimy w takim razie z pomocą i przedstawiamy listę pomysłów, dzięki którym zdobędziesz dodatkową gotówkę po godzinach pracy i to bez większego wysiłku!

1. Sprzedawaj swoje ubrania, których nie nosisz

Twoja szafa pęka w szwach od rzeczy, których nie nosisz już od kilku sezonów? Czas się ich pozbyć i trochę zarobić! Zacznij wystawiać swoje rzeczy na Allegro i eBayu. Niechciane ubrania i dodatki możesz sprzedawać także za pośrednictwem różnych grup na Facebooku. Media społecznościowe dają mnóstwo tego typu możliwości i docierają do szerokiego grona odbiorców. Śledź także wszelkie inicjatywy, dotyczące sprzedaży domowej, na której możesz pojawić się ze swoimi rzeczami i po prostu się ich pozbyć lub wymienić. 

dolar kokarda

4. Wynajmij swoje mieszkanie

Wyjeżdżasz na miesiąc, a bardzo potrzebujesz gotówki? Wynajmij swoje mieszkanie. Wiemy, że nie jest to przyjemna opcja, ale jeśli naprawdę potrzebujesz dodatkowych pieniędzy, jest to dobre rozwiązanie dla ciebie. 

pieniądze

7. Sprzedawaj to, co robisz

Jesteś artystką i umiesz tworzyć piękne dodatki lub akcesoria do wnętrz? Zacznij je sprzedawać! Czasami prosty z pozoru pomysł może odnieść naprawdę spektakularny sukces. Najważniejszy jest pomysł, kreatywność i oczywiście promocja. 

pieniądze

5. Oddawaj

Jeśli nadal masz w szafie rzeczy, od których nawet nie oderwałaś metki, nie będąc pewna, czy będziesz je nosić - oddaj je, póki jeszcze nie jest za późno! Skoro teraz nie jesteś do nich przekonana, uwierz, że w tej kwestii nic się nie zmieni. 

słoik pieniądze

3. Odkładaj resztę

Jeden z najlepszych sposób na oszczędzanie. Wystarczy jakaś skarbonka lub zwykły słoik. Dla dodatkowej motywacji napisz na nim, na co chciałabyś zebrać pieniądze, a potem każdego dnia wrzucaj do niego resztę, która zostaje ci z zakupów. 

Adriana Lima

6. Dodatkowe kursy

Inwestycja w siebie jest naprawdę najlepszą inwestycją na przyszłość. Dlatego zapisuj się na różne kursy czy lekcje języków. Uwielbiasz fitness, siłownię i zdrowy tryb życia? Pomyśl o zostaniu personalnym trenerem `po godzinach`. 

The Beatles

2. Korepetycje

Zacznij czerpać korzyści ze swoich umiejętności. Znasz biegle jakiś język obcy lub ukończyłaś studia matematyczne czy historyczne? A może potrafisz grać na instrumencie? Zrób mały research wśród swoich znajomych i sąsiadów i zacznij udzielać korepetycji w wolnych chwilach. 

Komentarze (11)

Ocena: 4.64 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2015 17:07
Jeśli chodzi o finanse od jakiegoś czasu prześladował mnie pech. Doszło do tego, że zamówiłam rytuał przyciągnięcia pieniędzy na stronie moc-energii.pl . Liczyłam że poprawi to moją sytuację… i nie przeliczyłam się. Kwestie finansów od tego czasu poprawiły się, w końcu czuję że nie mam już pecha do finansów.
odpowiedz
kinia (Ocena: 5) 30.09.2014 11:17
Ja zajmuję się decoupagem, głównie malowanie jakiś butelek, szkatułek, starych skrzynek. No i doniczki, to chyba najbardziej schodzi. Materiały nie są takie drogie jak sie zamawia hurtem, ja najczęściej odwiedzam sklep niedalkeo mnie- Later u pani Teresy. Spory wybór.
odpowiedz
karoli_na (Ocena: 5) 30.08.2014 20:37
Chcąc oszczędzić nasz czas i pieniądze warto zarejestrować się na stronie www.cash4free.pl, za zakupy u danych sprzedawców jest zwracana gotówka. Dzięki temu zawsze coś do nas wróci. Warto sprawdzić i się zarejestrować
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2014 23:29
Najlepszy sposób - Pod lampe!
odpowiedz
ksiezna Kejt (Ocena: 1) 09.06.2014 14:36
Jaki szalenie rozbudowany artykuł...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo