O takim współpracowniku marzyłaś! Dla niego nie ma niewykonalnych zadań...

Profesjonalistce należą się profesjonalne rozwiązania!
O takim współpracowniku marzyłaś! Dla niego nie ma niewykonalnych zadań...
05.08.2013

Komputer coraz częściej staje się niezbędnym narzędziem pracy. Jedno jest pewne – im bardziej jesteśmy mobilne, tym lepiej wywiązujemy się ze swoich obowiązków. Zapomnij o stacjonarnym sprzęcie i pomyśl o poręcznym ultrabooku, który możesz mieć zawsze przy sobie. Taki właśnie jest ASUS VivoBook S400CA. Już na pierwszy rzut oka dostrzeżesz jego elegancki design, a pierwsze wrażenie to dopiero zapowiedź tego, co ma do zaoferowania.

To niezwykle wydajny komputer osobisty zamknięty w przyjemnym opakowaniu. 14-calowy wyświetlacz sprawia, że praca z VivoBook S400CA jest komfortowa, a całość jest na tyle poręczna, że z łatwością możesz się z nim poruszać po mieście. Wykonanie zadania poza biurem, pilne spotkanie z klientem – ten ultrabook zawsze będzie przy Tobie. I nawet go nie poczujesz, bo waży tylko 1,8 kg, a jego wysokość to zaledwie nieco ponad 2 cm.

Wydajny procesor, pojemny dysk twardy, grafika i dźwięk na najwyższym poziomie to dopiero początek. ASUS VivoBook S400 CA działa w oparciu o elegancki system operacyjny Windows 8. Dzięki kolorowym kafelkom i tysiącom dedykowanych aplikacji praca będzie jeszcze łatwiejsza. Czy wspominaliśmy o dotykowym ekranie, który umożliwi wykorzystać w pełni zalety tego systemu?

Przyda się również kamera internetowa HD, wbudowany czytnik kart i wznawianie pracy już w 2 sekundy, dzięki unikalnej funkcji Instant On. Chcesz mieć pewność, że Twoje dane będą bezpieczne i mieć do nich dostęp w każdych warunkach? Skorzystaj z przechowywania plików w ASUS WebStorage. Na początek dostaniesz 32 GB przestrzeni udostępnionych bezpłatnie aż na 3 lata.

Dołącz do profesjonalistek, które cenią jakość w połączeniu z szerokimi możliwościami i przyjemnym designem. Z ASUS VivoBook S400CA praca nabiera nowego znaczenia.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2013 01:13
Boskie, reklama Asusa a zdjęcie do artykułu MacBooka Pro...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2013 16:36
ale reklama, aż boli, ja pierdzielę
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2013 14:48
Jaka cena?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo