Pilnie SZUKASZ PRACY? Oto firmy, w których szybko znajdziesz zatrudnienie (posada + dobra kasa)

Sprawdź, jakie sektory potrzebują teraz nowych pracowników.
Pilnie SZUKASZ PRACY? Oto firmy, w których szybko znajdziesz zatrudnienie (posada + dobra kasa)
17.03.2013

Bezrobocie już od kilkunastu lat nieubłaganie daje się we znaki mieszkańcom naszego kraju. Dobrej posady nie gwarantują już ani dyplom magistra, ani nawet doświadczenie na danym stanowisku. Młodzi ludzie masowo decydują się więc na szukanie pracy za granicą.

W Polsce istnieją jednak sektory, które poszukują obecnie nowych pracowników. - W tym roku największe szanse na znalezienie pracy mają osoby starające się o zatrudnienie w sektorze publicznym oraz w transporcie i logistyce – czytamy na Sforze. - Warto celować też w sektor handlu detalicznego i hurtowego oraz sektor usług finansowych, ubezpieczeniowych i związanych z nieruchomościami.

Nienajgorzej mają się również takie sektory, jak restauracje/hotele, budownictwo i produkcja przemysłowa.

Z kolei pod względem geograficznym najszybciej można znaleźć posadę w Polsce południowo-zachodniej. Dużo trudniej o pracę w Małopolsce, na Śląsku oraz w regionach północnych.

- Sytuacja na rynku pracy ma się poprawić już w drugiej połowie roku, kiedy to nastąpi ożywienie gospodarcze – podsumowuje serwis.

Komentarze (48)

Ocena: 5 / 5
Pon Yee (Ocena: 5) 11.11.2014 18:42
Dobra wiadomość! Dobre wieści !! Good News !!! Oferujemy pożyczki bez zabezpieczenia do ludzi na całym świecie. Nasza oferta kredytu jest dostępny dla osób o złych kredytów i bez wprowadzania żadnych zabezpieczeń w celu zabezpieczenia kredytu, Nasza Oferta kredytu waha się od 25 $ 000.00 do $ 35, 000,000.00. Jesteśmy z siedzibą w Stanach Sate. Gdy mamy dostęp do aplikacji i oceny profilem to zasłużyć wymóg firmy, żądany kredyt powinny być zatwierdzone i to natychmiast wziąć maksymalnie dwóch dni roboczych, aby zakończyć przetwarzanie pożyczki. Pragniemy poinformować, że formalnie musisz się we właściwym miejscu, gdzie wszystkie problemy finansowe przekazywane są do koniec, i chcemy zapewnić, że znajdziecie ukojenie i komfort pracy z tej firmy. W tym celu chcemy doprowadzić do wypowiedzenia następujące informacje.Firma oferuje prywatne, komercyjne i Personal Loans z bardzo minimalne roczne stopy procentowe tak niskie, jak 3% w ciągu 1 roku do 25 lat okresu spłaty trwania do każdej części świata. Dajemy pożyczki o wszelkie kwoty nie-wytrzymania raportu kredytowego społecznej oraz pod warunkiem, że są w stanie dokonać spłat zgodnie z planem, dlatego nasze usługi są lepsze od innych lichwiarzy. Nasze kredyty są dobrze ubezpieczone maksymalne bezpieczeństwo, które jest dla nas priorytetem. WNIOSEK KREDYTOWY Imię: Nazwisko: Adres kontaktowy: Miasto / Kod pocztowy: Kraj: stan: Płeć: Data urodzenia: INFORMACJE KREDYT Kwota potrzebna: Cel kredytu: Kredyt Czas trwania: Zawód: Dochód miesięczny: Telefon / komórkowy Ilość: Mr.Pon Yee Dyrektor Zarządzający. Naszą misją jest pomoc biednym i potrzebującym finansowo !!! Prosimy wydrukować i wypełnić go list literami przed wysłaniem go z powrotem do naszego administratora
odpowiedz
mr keller (Ocena: 5) 16.12.2013 23:24
witam, potrzebujesz pilnej pożyczki? jeśli tak, to skontaktuj się z nami poprzez e-mail: lukaskellercooperateloans@outlook.com Oferujemy szybkie i łatwe pożyczki, szybko zastosować teraz!
odpowiedz
Mr Maurice (Ocena: 5) 15.12.2013 14:34
Witaj, potrzebujesz pilnej pożyczki dla Twojej firmy lub dbać o siebie lub dla świętuje Choinka? Mauricefinance@hotmail.com jest najlepszym miejscem, aby uzyskać kredyt w wysokości 2% stopy procentowej. Wracaj do nas już dziś otrzymać pilną pożyczkę. EMAIL: mauricefinance@hotmail.com
odpowiedz
buettie (Ocena: 5) 13.10.2013 15:26
ja szukam w polsce tej pracy i szukam...i wciąż znaleźć nie mogę :( nie wiem już co mam zrobić. ostatnio zastanawiam się nad wyjazdem za granicę, znalazłam fajną ofertę na stronie firmy gowork, warunki są serio super, ale nie jestem pewna czy dam radę w obcym kraju...ale potem patrzę na zero odpowiedzi na cv i czuję, że nie mam wyboru.
odpowiedz
Pan Julius Becker. (Ocena: 5) 29.09.2013 09:01
Czy potrzebujesz pożyczki, aby zapłacić rachunki? Czy potrzebujesz pożyczki osobiste lub biznesowe? Potrzebujesz kredytu na różnych innych celów? Jeśli tak, skontaktuj się z nami do kredytu. Oferujemy największy kredyt w wysokości 5,000.000.00. Oferujemy pożyczki @ 3% stałej stopy procentowej na okres 1-20 lat. Dajemy dwóch miesięcy karencji przed raty zaczyna. Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o wypełnienie poniższego formularza i odesłać do nas tak szybko, jak to możliwe do realizacji. Pełna nazwa: ................... Płeć: ................... Wiek: ..................... Adres: ................ Miasto: ....................... kraj: .................. Kwota kredytu: .............. Czas trwania kredytu: ............. Numer telefonu: ................ Zawód: ................... miesięczny dochód: .............. Cel kredytu: ................. Czy wniosek o kredyt przed? ............. Po otrzymaniu aplikacji, kredyt, raty jest obliczany i wysłany do Ciebie, w tym informacji o koncie, płacić miesięczne raty (okres karencji od dwóch (2) miesięcy od czasu), i wysłać wszystkie dokumenty przetwarzania (np. w sprawie zatwierdzenia umowy, odbioru rejestracja, transfer, itp.). Będziemy na bieżąco informować i aktualizowane przez cały okres pożyczki. juliusbeckerfinancialhelp@gmail.com Czekam na odpowiedź. Z poważaniem, Pan Julius Becker. Douglas Smi
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo