Najczęściej flirtujemy w pracy

Coraz więcej pracujemy. Sprzyja to zacieśnianiu więzi i rozwojowi nawet krótkotrwałych uczuć.
Najczęściej flirtujemy w pracy
18.11.2008

W naszych fantazjach, obok celebrities i aktorów pojawiają się nasi znajomi z pracy. Ponadto, 80 procent Polaków przyznało się w badaniu Pentora do co najmniej jednego flirtu w miejscu pracy. W tym przypadku, od słów do czynów jest bardzo blisko. Połowa z nich ma za sobą seks z kolegą bądź koleżanką z pracy.

Między ludźmi w miejscu pracy wytwarzają się szczególne relacje i więzi. Wspólne emocje, porażki, sukcesy sprawiają, że automatycznie czujemy bliskość do drugiej osoby. Jest to całkowicie logiczne i nie ma w tym nic dziwnego. Wpływ mają na to nie tylko uczucia i odczucia, ale też czynniki zewnętrzne. Chodząc do pracy, przykładamy większą uwagę do stroju i wyglądu, przez co zwiększamy swoją atrakcyjność. Po powrocie do domu zazwyczaj przebieramy się w luźniejsze ciuchy, znika makijaż, zamiast pantofli zakładamy kapcie. Rano wstajemy, idziemy do pracy, a tam wszyscy czyści, pachnący i od razu nabieramy ochoty na rozmowę.

Warto jednak pamiętać o fatalnych skutkach romansów w miejscach pracy. Bardzo rzadko wychodzi z tego coś dobrego. Zazwyczaj dostarczamy sobie dawki kłopotów i stresu. Nie dość, że ukrywamy coś przed mężem czy żoną (bądź partnerem/partnerką), to dodatkowo musimy kryć się przed współpracownikami.

Polecane wideo

Komentarze (39)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2008 15:18
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl http://www.allegro.pl/item500391589_wideo_warsztaty_jak_i_gdzie_poznac_mezczyzne.html http://www.allegro.pl/item500387621_poznaj_sposoby_na_facetow_poczatek_znajomosci.html Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.12.2008 11:49
znam taką jedną kobietę która w miejscu pracy leci na facetów
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2008 17:51
W miejscu pracy kobiety są gorsze od mężczyzn podrywają mężczyzn podsuwają im pod nos różne smakołyki , nadskakują i każą wolną chwilę wykorzystują na rozmowę z kolegami z pracy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2008 17:43
Moim zdaniem niech każdy pracownik w pracy zajmuje wykonywaniem swojego obowiązku , anie tracenie czasu na pogaduchy z kolegami i koleżankami w miejscu pracy.Oczywiście,że trzeba być miłym uprzejmym i pomagać . Musi być zastosowana pewna granica bo z przyjaźń między kobietą a mężczyzną może zakończyć się romansem .W pracy było by to nie wskazane
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2008 01:26
...no chyba że nie mamy męża, ani partnera... ;)> [lol]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie