Bezrobocie dobijające do 40% ------> tak ŹLE jest w niektórych częściach Polski (i raczej NIE będzie lepiej)

Czy Twoja miejscowość znalazła się w czołówce zestawienia?
Bezrobocie dobijające do 40% ------> tak ŹLE jest w niektórych częściach Polski (i raczej NIE będzie lepiej)
09.02.2013

Chociaż bezrobocie już od kilkunastu lat nieubłaganie panuje nad naszym krajem, tak źle jak teraz nie było chyba jeszcze nigdy. W skali ogólnokrajowej około 13,5 procent Polaków zdolnych do pracy nie ma zatrudnienia. Są jednak obszary, gdzie skala tego problemu jest znacznie większa.

Na zjawisko tzw. dziur polskiego bezrobocia zwrócił ostatnio uwagę serwis polskatimes.pl. Z danych opublikowanych przez portal wynika, że w najgorszej sytuacji znajdują się mieszkańcy powiatu szydłowieckiego w województwie mazowieckim. 37 procent osób zdolnych do pracy jest tam bezrobotnych!

Bez szans na zatrudnienie są również ludzie pochodzący z powiatu piskiego i braniewskiego w warmińsko-mazurskim, nowodworskiego na Pomorzu i radomskiego w województwie mazowieckim. Wszędzie tam bezrobocie przekroczyło 30 proc – informuje polskatimes.pl.

Co najgorsze jednak, nic nie wskazuje na to, że ta tragiczna sytuacja poprawi się w najbliższym czasie. Wręcz przeciwnie, regionów, w których nie ma szans na znalezienie pracy będzie z każdym rokiem przybywać.

Polecane wideo

Komentarze (19)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2015 17:18
Jeśli chodzi o finanse od jakiegoś czasu prześladował mnie pech. Doszło do tego, że zamówiłam rytuał przyciągnięcia pieniędzy na stronie moc-energii.pl . Liczyłam że poprawi to moją sytuację… i nie przeliczyłam się. Kwestie finansów od tego czasu poprawiły się, w końcu czuję że nie mam już pecha do finansów.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2013 10:06
Brakuje jeszcze powiatu złotowskiego. gdyby nie wyjazdy za granicę, stopień bezrobocia spokojnie przekroczyłby 50-60%
odpowiedz
Oliś (Ocena: 5) 09.02.2013 23:11
Wy je bać te ku rwy z rządu w kosmos, życzę im bolesnej i długiej śmierci
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2013 16:38
a tusk siedzi i zawija sreberka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2013 15:53
zgadzam sie z wami, też pochodze z małej miejscowości i studiuje...cały czas myśle o wyjezdzie za granice bo nie widze tu dla siebie przyszłosci:/ wiekszośc moich znojomych wyjechało
odpowiedz

Polecane dla Ciebie