Nie masz KASY na prezenty? Możesz zarobić przed świętami - są oferty pracy tymczasowej!

W najbliższych tygodniach praca znajdzie się dla każdego!
Nie masz KASY na prezenty? Możesz zarobić przed świętami - są oferty pracy tymczasowej!
30.11.2012

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie masz kasy na gwiazdkowe prezenty? Spokojnie, nie jesteś jeszcze na straconej pozycji. Przedświąteczny okres to idealny moment, aby poszukać sobie dodatkowej pracy i zarobić parę groszy.

Zatrudnienie na pewno znajdziesz w branży handlowej, która kilka tygodni przed Gwiazdką przeżywa istne oblężenie. Rąk do pracy potrzeba w drogeriach, sklepach spożywczych i odzieżowych. Nie brakuje również ofert pracy dla hostess, pakowaczy prezentów i doręczycieli.

Pracownicy tymczasowi mogą liczyć na naprawdę spore wynagrodzenie. W Kielcach za godzinę pracy jako święty Mikołaj albo Śnieżynka można zarobić około 10 złotych, czasami więcej – czytamy w serwisie regiopraca.pl. Wysoką pensję dostaną również hostessy (16-18 zł/godz. brutto) oraz operatorzy wózków widłowych (15-17 zł/godz. brutto). Najniższe stawki (10-12 zł/godz.brutto) zaoferowano pakowaczom, doręczycielom i magazynierom – podaje gazetapraca.pl.

Chętnych do pracy nie brakuje. Dla studentów to olbrzymia szansa na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Rywalizacja o jak najkorzystniejsze zatrudnienie zaostrza się więc z każdym dniem. Okazja na zarobienie tylu pieniędzy powtórzy się przecież dopiero za rok!

Komentarze (37)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2013 01:12
ja jesli chodze o prace tymczasowa to ze swojej strony polecam gowork - praca w niemczech, opieka nad osobami starszymi, naprawde przyzwoite warunki i zarobki :) ja pracuje dorywczo wiec taki wyjazd na dwa miesiace to dla mnie zbawienie...mam dziecko wiec nie zawsze moge sobie pozwolic ale kiedy moja siostra albo matka moga je przyjac to jade i wracam z fajna suma...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2012 23:40
wejdź po TANIĄ bransoletkę na facebookowy fanpage By my deerest ! :) Przyjmujemy świąteczne zamówienia ! ;))
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2012 22:23
A ja już trzeci rok z rzędu przed świętami zasuwam na kasie w Auchan :D Koszmarna, męcząca robota, płaca taka sobie, mordercze 10h zmiany, ale lepsze to, niż zbijanie bąków ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2012 20:48
ja własnie tak pracuje,zaczełam dzis w Douglasie na pakownaiu prezentow,dobrze placa praca nie jest ciezka:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2012 19:09
oczywiście w moim mieście nie ma zadnej sephory ani innych tego typu sklepow zeby az z hostessami zaczynac, wiec niestety nawet nie mam co o tym myslec... :/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo