Faceci to brudasy i flejtuchy! WIEMY, ILE BAKTERII JEST W ICH BIURACH - straszne!

Mężczyźni zdecydowanie za rzadko myją ręce oraz zęby.
Faceci to brudasy i flejtuchy! WIEMY, ILE BAKTERII JEST W ICH BIURACH - straszne!
04.06.2012

Mężczyźni mają bez wątpienia wiele zalet, a świat bez nich z pewnością byłby nie do zniesienia, jednak – niestety (!) – ich nawyki higieniczne wołają o pomstę do nieba. Naukowcy z kalifornijskiego San Diego State University odkryli bowiem niedawno, że panowie zdecydowanie zbyt rzadko myją ręce oraz zęby. Takie zaniedbanie skutkuje oczywiście lawinowym mnożeniem się bakterii w ich otoczeniu.

- Badacze zebrali 450 wymazów DNA z 90 różnych biur w różnych miastach USA. Zidentyfikowali ponad 500 typów bakterii, w większości żyjących na ludzkiej skórze. Część tylko przyniesiona została na ubraniu czy butach – donosi Sfora.pl. - Prawdziwymi wylęgarniami bakterii okazały się krzesła i telefony oraz klawiatury i blaty biurek – dodaje serwis.

Eksperyment wykazał przy tym, że w pomieszczeniach biurowych, które są zdominowane przez kobiety, jest znacznie mniej drobnoustrojów, niż w biurach z przewagą mężczyzn.

A jak to jest z Waszymi facetami, drogie Papilotki? Ich higiena osobista również pozostawia wiele do życzenia?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Lolitki z Meksyku: Dorosłe kobiety przebierają się za lalki, seksowne podlotki i dziewczynki!

Zwolenniczki dziecięcego stylu twierdzą, że ich wygląd nie jest zachętą dla pedofilów.

HIS BLACK DRESS: Blog o modzie dla facetów, którzy chcą nosić… sukienki (?!)

Promowanie transseksualizmu czy zacieranie różnic płci?

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2012 19:00
Tragedia.. ale co zrobić ? Panowie zapominają myć ręce po wyjściu z kibelka, zazwyczaj po jedzeniu otrzepują dłonie, albo wycierają zwykłymi chusteczkami... My możemy dawać tylko delikatne sugestie - bezdotykowe aplikatory do mycia rąk w łazienkach, Chusteczki na biurkach, albo żele. Eh. ręce opadają. Może trzeba ich uświadomić że później wszystko przenoszą inni pracownicy, domownicy.. dzieci..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.07.2012 18:16
wiadomo w biurach pełno bakterii a co robimy jako pierwsze przychodząc do biura? - kawę i śniadanie.... co oczywiście kładziemy na brudnym biurku, jemy nie umytymi rekami, w miedzy czasie rozmawiamy przez telefon który jest ogromnym siedliskiem bakterii... Ja zawsze używam mydła antybakteryjnego a gdy nie chce mi się lecieć do toalety np. umyć rąk przed jedzeniem to mam żel antybakteryjny którego używam bez użycia wody. Nie wyobrażam sobie jedzenia brudnymi rękami...
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 19.06.2012 16:27
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.06.2012 23:55
Mój się myję raz na tydzień, ale i tak ładnie pachnie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.06.2012 19:49
www . shinybox.pl/?ref=07d1ede wejdz i otrzymuj kosmetyki za darmo co miesiac!:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie