Kąpiel w wannie pełnej wody?! Ha, ZAPOMNIJ! Ceny wody wzrosną o... 400% - to nie żart!

Woda z kranu stanie się towarem dla bogaczy? Przykre skutki pewnej ustawy...
Kąpiel w wannie pełnej wody?! Ha, ZAPOMNIJ! Ceny wody wzrosną o... 400%  - to nie żart!
16.03.2012

Wczoraj informowałyśmy was o tym, że w najbliższym czasie szykują się wielkie podwyżki cen ubrań. Fakt ten wydaje się jednak drobiazgiem w porównaniu z gigantycznym wzrostem kosztów wody, która najprawdopodobniej do 2015 roku stanie się luksusowym towarem dla bogaczy.

- W przyszłym roku ma wejść w życie ustawa o korytarzach przesyłowych, nakazująca wypłatę rekompensat właścicielom nieruchomości, przez które przebiegają m.in. linie energetyczne, rurociągi i gazociągi czy wodociągowe. Zdaniem ekspertów, skutki dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej są tak drastyczne, że nie są ujawniane. Ceny wody i ścieków mogą wzrosnąć o 100 proc. – wyjaśnia gazeta Wprost.

To jednak nie koniec przygnębiających wiadomości. Jeśli w ciągu najbliższych 3 lat Polska nie wypełni zobowiązań traktatu akcesyjnego, dotyczących modernizacji oczyszczalni ścieków komunalnych i jakości wody, Unia nałoży na nas karę w wysokości ponad 4 mln euro dziennie. Oznacza to zatem, że podwyżki cen wody sięgną nawet 400 procent!

Czy przypuszczałyście kiedykolwiek, że nawet tzw. kranówa stanie się w naszym kraju synonimem bogactwa i luksusu?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Ile można zarobić, pracując w telewizji?

Średnie wynagrodzenie mocno przewyższa minimum krajowe.

FREE THE GIRLS: Używane staniki dla mieszkanek Mozambiku - ŚWIETNA fundacja!

Dzięki handlowaniu amerykańską bielizną, kobiety z Czarnego Lądu nie muszą sprzedawać swoich ciał.

 

Komentarze (48)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2012 16:14
Tutaj wpisz treść komentarza do Kąpiel w wannie pełnej wody?! Ha, ZAPOMNIJ! Ceny wody wzrosną o... 400% - to nie żart!... Ja naszczęście zamontowałam w wannie baterię Eterna firmy Oras.Bateria ta jest super ekologiczna bo sama się wyłącza jak się za długo kąpie :) U mnie ustawione są na 4 minuty:) Dzięki temu moje rachunki zawsze są niskie. W kranach można tez zamontować baterie bezdotykowe, wtedy nie marnujemy wody :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2012 23:11
Jestem w gimnazjum. Pójdę do dobrego liceum albo technikum, na studia i wyjeżdżam jak najszybciej. Przecież jak tak dalej pójdzie to dojdzie do tego, że wszystkich wybiją. Ludzie pracę tracą, pieniędzy jak nie było tak nie ma, bo oczywiście Tusk nic nie robi! Zresztą ten rząd jest cały do d*py. Dług publiczny rośnie, a oni nic. Politycy dalej kradną i jeszcze kasę dostają... Chamstwo i prostactwo.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2012 06:42
Czasami mam wrażenie, że chcą nas wszystkich wybić.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2012 23:53
TRZA STUDNIE KOPAC NA PODWORKU HAHA :p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2012 12:01
Trzeba jak najszybciej stąd wyjechać, bo ceny rosną, podatki rosną, pensje maleją, Tusk to kretyn, ktory tylko pogrąża Polskę.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo