Koszmar firmowych wigilii

Opłatkowe spotkania w pracy generują same straty - nie dość, że są towarzyską katastrofą, to następnego dnia wszyscy mają kaca!
Koszmar firmowych wigilii
21.12.2011

Firmowe Wigilie stają się w Polsce coraz bardziej popularną tradycją. Takie imprezy mają służyć poprawie relacji między współpracownikami, ale często bywa tak, że z założenia miłe spotkanie zamienia się w totalną katastrofę.

Według badań opublikowanych na portalu lastminute.com, przez firmowe Wigilie brytyjska gospodarka straci ponad 242 mln funtów. Wszystkiemu winien jest oczywiście alkohol. Przewiduje się, że po firmowym spotkaniu prawie jedna czwarta pracowników nie przyjdzie na drugi dzień do pracy, będzie także mnóstwo spóźnień.

Co czwarta taka impreza skończy się bójką lub awanturą. Nie wyklucza się również przypadków molestowania seksualnego. Warto także pamiętać o tym, że wigilijne spotkania sprzyjają firmowym romansom.

A Wy co myślicie o dzieleniu się opłatkiem ze współpracownikami: fajna tradycja czy raczej przereklamowany zwyczaj?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Maryja Dziewica & test ciążowy - kościół prowokuje: Czy obraża uczucia religijne?

Słów kilka o niepokalanym poczęciu.

Koniec świata tuż-tuż! Jeśli masz wolne 18 mln $, zainwestuj w przestronny schron

W atomowym bunkrze znajduje się wszystko, co może zapewnić „normalny” tryb życia.

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2012 13:54
nie wiem skąd pomysł z tą wódką... większość wigilii to jednak zwykły poczęstunek. w Warszawie zwykle zamawia się ciasta z Camargo, do tego kawka, herbatka. i już. miło i bez nadęcia :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2011 11:58
Papilocie kolejny raz wznisles sie na wyzyny brukowego dziennikarstwa. Nic tu sie kupy nie trzyma. Komcie ponizej na takimze poziomie. Pogratulowac.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2011 22:05
w dzieleniu się opłatkiem nie ma nic złego... w piciu wódki tak
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2011 21:27
Nie wiem skąd Papilot takie teksty bierze:) haha we Wigilię (przynajmniej u mnie w firmie) alkoholu się nie podaje....A imprez firmowych jest u nas naprawdę dużo i mimo, że wtedy alkohol jest - o nikt się nie bije i nie awanturuje... To chyba zależy od kultury ludzi i jakości firmy:) hehe Poza tym świetnie się bawię na takich imprezach, a Wigilia była fantastyczna
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2011 19:13
nie znosze !!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie