Gdzie zrobisz zakupy ZA GROSZE? Mamy listę najtańszych sklepów (Biedronka już nie przoduje!)

Wszystko wskazuje na to, że Biedronka przestała być sklepem dla biedaków…
Gdzie zrobisz zakupy ZA GROSZE? Mamy listę najtańszych sklepów (Biedronka już nie przoduje!)
23.10.2011

Redaktorzy Wirtualnej Polski już po raz 6 postanowili sprawdzić, w jakich sklepach Polacy mogą zrobić najtańsze zakupy. Rezultaty tego dochodzenia okazały się naprawdę zaskakujące.

Na pierwszym miejscu znalazł się Auchan. Francuska sieć wyprzedziła Reala aż o 7 zł. Zaraz za nimi uplasował się supermarket Kaufland, natomiast zwycięzca poprzedniego rankingu – sklep Tesco – spadł na piątą pozycję. - Ciekawie robi się jednak na końcu naszego zestawienia. Po poprzedniej edycji rankingu rozpętała się burza. A wszystko przez to, że popularna Biedronka była czwarta od końca. Tym razem jest jeszcze gorzej! Dyskont zajął... ostatnie miejsce!!! Wyprzedziły ją nawet delikatesy, w tym najdroższy sklep we wcześniejszych edycjach – Bomi – czytamy na wp.pl.

Serwis przypomina również, że robiąc zakupy, warto dokładnie sprawdzać ceny i opakowania produktów. - Sieci zachęcają klientów, by kupować wybrane produkty po dwie, cztery sztuki, oferując dla nich niższą cenę. Jak się okazuje - nie zawsze. W hipermarkecie Real dwa opakowania coca-coli w opakowaniu dwulitrowym kosztują 10,69 zł. Cena pojedynczej butelki w tym sklepie to 5,25 zł, czyli za dwa zapłacilibyśmy 10,50 zł. Czyli mniej niż w "promocyjnej" ofercie – informuje portal.

A Wy gdzie najczęściej robicie zakupy?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Obrotny dyrektor szkoły zarobi nawet 11 tys. zł miesięcznie! Chyba nie ma na co narzekać?

Swoje zarobki zwiększają kosztem nauczycielskich pensji.

Dekalog młodej szefowej

Postanowiłaś – chcesz pracować na własny rachunek. I będziesz miała pod sobą pracowników. Sprawdź, jak być dobrą (młodą) szefową.

 

Komentarze (91)

Ocena: 5 / 5
QER (Ocena: 5) 22.01.2017 10:35
W Auchan często niższe ceny ale waga jest mniejsza. Porównywałem np. masło z biedra i wychodzi na to ze w biedrze jest większa kostko czyli tańsze. Z proszkiem do prania i płynami jest podobnie. Patrzcie na cenę za kg a nie na opakowanie . Pozdrawiam myślących .
odpowiedz
natka (Ocena: 5) 14.10.2014 11:40
Auchan rzeczywiście jest tani, w biedronce kupuje tylko wybrane rzeczy. natomiast mięso i wędliny to już raczej w osiedlowych sklepach. mięso zazwyczaj w Karczewie na Żaboklickiego, tam pakują próżniowo no i mięso swojskie, zawsze świeże.
odpowiedz
Daria (Ocena: 5) 26.01.2014 14:28
Jeśli chodzi o łódź to proponuję sklep sieci Primus ul.wróbla 15 tam jest na prawdę mega tanio i co najważniejsze to jest Polska sieć !!!!!!!!!!!!
odpowiedz
halszka (Ocena: 5) 15.12.2013 10:06
My chodzimy do carrefeura , przed świętami jest dużo promocji www.youtube.com/watch?v=M3krlCsgrNk
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2013 08:26
Hejka z rankingu wynika że Auchan Najlepszy:):) nie dziwie się bo produkty zawsze świeże i Zdrowe. auchan.okazjum.pl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo