Prognoza pogody na weekend: Dużo słońca i bardzo (!!!) niska temperatura!

Przeczytaj meteorologiczne zapowiedzi synoptyków!
Prognoza pogody na weekend: Dużo słońca i bardzo (!!!) niska temperatura!
25.02.2011

W piątek niemal w całej Polsce będzie bardzo słonecznie. Nieliczne zachmurzenia jedynie w województwie podkarpackim. Temperatura w ciągu dnia będzie się wahać od 2 stopni na plusie (w województwach dolnośląskim, zachodnio-pomorskim, lubuskim i małopolskim) do 6-9 stopni poniżej zera w pozostałej części kraju. W nocy najzimniej w województwie warmińsko-mazurskim – tam nawet minus 20 stopni!

W sobotę pogoda bardzo zbliżona do piątkowej: dużo słońca w całej Polsce. Będzie jednak nieco cieplej: od 1-4 stopni powyżej zera na zachodzie kraju do 2-6 stopni na minusie we wschodniej części Polski. W nocy temperatura od minus 7 stopni (województwo opolskie, łódzkie, śląskie, zachodnio-pomorskie) do minus 12 stopni Celsjusza (województwo warmińsko-mazurskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie).

W niedzielę spora dysproporcja pogodowa: na zachodzie Polski będzie bardzo słonecznie, a temperatura od 2 stopni na plusie (województwa zachodnio-pomorskie, opolskie, wielkopolskie) do 4-5 stopni powyżej zera (województwa lubuskie i dolnośląskie). Nad wschodnią częścią kraju będzie natomiast więcej chmur i temperatura poniżej zera (od -1 do -3 stopni Celsjusza). W nocy najcieplej w województwach dolnośląskim i lubuskim – minus 1 stopień. W pozostałej części kraju mroźno – od minus 6 do minus 11 stopni.

Zobacz także:

Dzielna Charlotte Nott ♥ Już na zawsze pozostanie kaleką! STRACIŁA RĄCZKI I NÓŻKI

Mimo utraty rąk i nóg dziewczynka nadal pragnie normalnie żyć...

Ali Townsend: "To ja byłam Czarnym Łabędziem!" - prawdziwa historia jak z filmu z Natalie Portman!

Poznaj historię Ali Townsend, która podobnie jak Nina – główna bohaterka filmu „Czarny Łabędź” na największych scenach Wielkiej Brytanii wcielała się w podwójną, a zarazem główną rolę baletu „Jezioro Łabędzie”.

 

Polecane wideo

Komentarze (31)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2011 11:16
CHCEMY WIOSNY !!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2011 20:00
"2 stopni na plusie (w województwach dolnośląskim, zachodnio-pomorskim, lubuskim" ... LUBUSKIM?! buahahaha, ciekawe -.- mieszkam w lubuskim i było dzisiaj -6 i to w najcieplejszych godzinach, bo jak wstałam to -12 więc nie pier*dolcie bzdur ;/ aha i jeszcze jedno.... Zachodniopomorskim pisze się razem i bez myślnika.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2011 19:43
''wiosno napierda*aj!'' raczej: Zimo wypierda*aj Wiosno napierda'aj :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2011 17:47
a lubelskie????????
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2011 17:17
Tutaj wpisz treść komentarza...pisze się Zachodniopomorskie a nie zachodnio-pomorskie wrrr...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie