Prognoza pogody na weekend: Niestety znów będzie mroooźno! (newet - 23 stopnie!)

Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Przeczytaj, co synoptycy przewidują na sobotę i niedzielę!
Prognoza pogody na weekend: Niestety znów będzie mroooźno! (newet - 23 stopnie!)
18.02.2011

W piątek słońce zaświeci jedynie w województwach podlaskim, mazowieckim i lubuskim. W pozostałej części kraju opady śniegu i liczne zachmurzenia. W całej Polsce w ciągu dnia temperatura dosyć niska: od 4 stopni na plusie w województwach małopolskim i śląskim do minus 5 stopni w pomorskim i warmińsko-mazurskim. W nocy w całym kraju temperatura poniżej zera – najzimniej będzie w województwie pomorskim, tam nawet do minus 9 stopni.

W sobotę będzie bardzo zimno w całej Polsce – od 0 stopni na Śląsku i w okolicach Krakowa, do minus 9 stopni w północnej części kraju. W ciągu dnia słońce wyjrzy zza chmur jedynie w województwach pomorskim i zachodnio-pomorskim. Noc bardzo mroźna w całej Polsce – temperatury będą wahać się od minus 6 stopni (w centrum i na południu) do minus 19 stopni (na północy).

Niedziela będzie za to bardzo słoneczna, choć mróz mocno da nam się we znaki. Temperatura w całym kraju poniżej zera – najcieplej będzie na zachodzie i południu (od minus 3 do minus 5 stopni); najzimniej za to na północy i wschodzie – termometry zanotują tu nawet do minus 12 stopni. W nocy najmroźniej na Podlasiu – tam aż minus 23 stopnie. W pozostałej części kraju temperatura będzie się wahać od minus 10 do minus 17 stopni.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Zwierzenia polskiej sprzątaczki: Co można znaleźć w niemieckich domach?

Justyna Polanska, Polka sprzątająca niemieckie domostwa, postanowiła przemówić! Jej książka "Pod niemieckimi łóżkami" jest u naszych sąsiadów prawdziwym bestsellerem!

Wyciekła sekretna receptura Coca-Coli! Czy koncern straci miliardy dolarów?!

Do tej pory znały ją jedynie dwie osoby z zarządu koncernu!

 

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2011 21:20
no patrzcie! luty i nawet minus 23 stopnie, nie do uwierzenia!!! toż to skandal....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2011 19:18
Fajny ten różowy szalik z pomponami :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2011 19:15
ZIMO WYPIERDALAJ !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2011 16:27
zima:/ ehh. dobrze ze bede w najcieplejszej czesci kraju...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2011 13:51
Oj nie przesadzajmy, że ta zima tak dawała/daje nam w kość :) Mam urodziny w polowie stycznia i po raz perwszy od ponad 20 lat mogłam je świętować przy plusowej temperaturze :) Poza tym nic nie chcę mówić, ale prognoza pogody na papilocie są jak wyniki badań amerykańskich naukowców - albo się sprawdza, albo nie ;) Pozdrawiam zmarzluchy!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie