PROGNOZA POGODY NA ŚWIĘTA

Dobra wiadomość! W tym roku czekają nas białe święta!
PROGNOZA POGODY NA ŚWIĘTA
24.12.2010

W Wigilię śnieg będzie prószył w całej Polsce, z wyjątkiem województw mazowieckiego i świętokrzyskiego. Temperatura będzie wahać się od 0 stopni na zachodzie kraju do 7 stopni na plusie w południowej Polsce. Na Podlasiu zza chmur wyjrzy nawet słońce.

Pierwszy dzień Świąt także upłynie pod znakiem opadów śniegu. Nie będzie on padał jedynie w środkowej części kraju. Temperatura od 1 stopnia na plusie w województwie mazowieckim do 4 stopni na minusie w Małopolsce.

Drugi dzień Świąt będzie już nieco mroźniejszy. W województwie małopolskim w ciągu dnia nawet do 8 stopni poniżej zera. W pozostałej części kraju temperatura od minus 2 stopni (warmińsko-mazurskie) do minus 6 stopni (cała środkowa Polska). Śnieg pojawi się jedynie w województwach warmińsko-mazurskim, podlaskim i lubelskim.

Maja Zielińska

Zobacz także:

19-latka urodziła w toalecie, dziecko wpadło do sedesu!

Nastolatka ze Zgierza nie wiedziała, że jest w ciąży. Do szpitala trafiła przypadkiem. Bolał ją brzuch i krzyż…

Marihuanowy trend bożonarodzeniowy: Zaskakujące pomysły dilerów!

Niektórzy Niemcy mają nietypowe podejście do Świąt…

 

Polecane wideo

Komentarze (18)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2010 18:57
ja sylwestra spędzę na śniegu w grubej kurtce, ale na początku lutego lecę pogrzać się na słońcu i poleżeć na plaży. bedę leżeć jak naleśnik i nic nie robić. nie mogę się juz doczekać. kupiliśmy sobie wyjazd do Egiptu. znaleźliśmy fajna ofertę na stronie Alfa star. tydzień w Hurgadzie w fajnym hotelu z opcją all za 1900 od osoby. myśle że to dobra cena
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.12.2010 17:56
no dzisiaj są białe ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.12.2010 14:34
to są ku*wa białe święta? Nigdzie nikt nie mija się tak z prawdą jak na papilocie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.12.2010 13:29
U mnie w Krakowie szaro, buro i ponuro. Nawet nie mam siły się ruszyć. Na szczęście mam dużo jedzenie, filmów na DVD i nie trzeba nigdzie wychodzić. Poza tym już żyję moim cudownym sylwestrem pod palmami. Czeka mnie słonko, plaża i drinki z parasolką. ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2010 22:48
na podkarpaciu leje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie