Prognoza pogody na weekend - jesiennie!

Ostatni weekend sierpnia zapowiada się deszczowy. Sprawdź, gdzie warto pojechać, by ustrzec się burzy!
Prognoza pogody na weekend - jesiennie!
27.08.2010

Przed nami ostatni weekend sierpnia. Niestety nie będzie w pełni słoneczny – aura może popsuć plany turystom wypoczywającym w malowniczych zakątkach Polski…

W sobotę najcieplej, bo około 20 stopni, w okolicach Lublina, Rzeszowa i Krakowa. Najchłodniej na zachodzie – tam temperatura nie przekroczy 16 stopni. W całym kraju przelotne deszcze, a nad morzem nawet burze. O parasolach nie powinni zapomnieć szczególnie mieszkańcy Szczecina – tam solidnie zagrzmi!

W niedzielę chmury burzowe przemieszczą się nad Pojezierze Mazurskie i nastąpi dalszy spadek temperatury. Na południu najwyżej 13 stopni! Najmniej jesiennie w centrum – tam mniejsze zachmurzenie i 16 stopni.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Interpretacja snów naszych Czytelniczek

Jak powinna wyglądać idealna kobieca sylwetka?

Polecane wideo

Komentarze (36)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2012 16:01
qdlby6 demflsxboyww
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2012 04:38
9D8cbO tuhwjfdktccc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2012 09:58
mf3wi:Dear Kamila,Sorry for writing in English, but my Polish is not good enoguh :-)I managed to read it all using Google Translate (such a great tool).Thank you very much for your great article and the inspiration you give to the direction our consultants should take when working with Social Media in Direct Selling.Kind regars,Jonas Sjf6stedtOriflame Global Social Media Manager
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.09.2010 14:31
Uwielbiam Złotą Polską Jesień, taką jak mamy teraz. Słońce świeci, liście na drzewach są kolorowe. Dla mnie można powiedzieć idealnie, wróciłam niedawno z upalnego Egiptu do upalnej Polski. Mam nadzieję, że taka aura utrzyma się u nas jak najdłużej bo jak nie to znowu będę musiała uciekać gdzieś do ciepłych krajów. Chociaż nie jest to najgorszy pomysł bo w biurze z którym teraz byłam mają naprawdę tanie te last minute, a i rezydenci z alfastaru są niczego sobie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2010 23:50
"O parasolach nie powinni zapomnieć szczególnie mieszkańcy Szczecina – tam solidnie zagrzmi!" - jak zagrzmi, to proponuję nie ściągać burzy za pomocą parasolki. ; )
odpowiedz

Polecane dla Ciebie