PROGNOZA POGODY NA WEEKEND

Pierwsza połowa sierpnia już za nami! Czy zbliżający się wielkimi krokami weekend będzie ciepły i słoneczny, czy może spadnie deszcz?
PROGNOZA POGODY NA WEEKEND
13.08.2010

Wbrew temu, co szumnie zapowiadali meteorologowie jeszcze na początku tygodnia, weekend nie będzie aż  tak upalny, jak można by sądzić. Na niebie będą pojawiać się chmury, w tym także burzowe, a temperatura będzie w zależności od regionu wynosić od 24 do 32 stopni.

W sobotę polecamy wycieczkę wzdłuż wschodniej granicy kraju – tam bowiem najcieplej, ponad 30 stopni. Niestety nikomu nie uda się uchronić przed deszczem, także sugerujemy zabranie ze sobą parasoli! Szansa na suchą sobotę tylko w okolicach Trójmiasta.

Niedziela bezdeszczowa wyłącznie na południu. Masz ochotę na jednodniowy wypad w malownicze miejsce? Proponujemy zwiedzanie Krakowa lub Rzeszowa! Od poniedziałku pogoda będzie coraz bardziej kapryśna – dokuczać będą upały oraz deszcze.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Jak zmobilizować się do nauki w wakacje?

Ile kosztuje studenckie życie?

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.08.2010 13:26
Oooo... Grecja jest wspaniała. Ja byłam w tym roku na Krecie. Wspaniale miejsce. Bardzo dużo zwiedzałam, odpoczywałam, jadłam pyszne rzeczy, a nie zapłaciłam jakoś bardzo dużo za taką wycieczkę :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2010 22:19
Trochę popadało u mnie... burza nawet kilka drzew przewróciła. Ale ja siedzę w domu bo wyjeżdżam do Grecji więc nie mam czasu się przejmować naszą pogodą. Już myślę o tym co zwiedzić, ile czasu spędzić na słońcu, ile pieniędzy mogę wydać :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2010 13:17
U mnie pogoda jest już fatalna, potwornie wieje i zbiera się na totalną burze. Ale mnie to nie martwi, już za dwa dni wyruszam do Turcji. Znalazłam fajną ofertę w Alfa starze. Taka jak poprzedniczka też lecę na "wakacje od tysiaka" Już się nie mogę doczekać. Piękna pogoda przez cały tydzień, dobre jedzonko i nowa kultura do poznania. Na pewno trzeba będzie pojechać na jakąś wycieczkę fakultatywną!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2010 16:19
jestem z woj. zachodniopomorskiego i u nas pogoda brzydka :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2010 13:27
ps. no cos sie nie sprawdzila papilotowa pogoda u mnie duchota i swkar nie ma czym oddychac ...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie