Prognoza pogody na święta – czy zza chmur wyjrzy słońce?

Marzą ci się słoneczne, ciepłe święta? Koniecznie przeczytaj prognozę pogody i dowiedz się, czy lekki wiosenny płaszcz będzie odpowiednim strojem na niedzielę!
Prognoza pogody na święta – czy zza chmur wyjrzy słońce?
02.04.2010
>

Niestety prognoza pogody na najbliższe dni nie napawa wyłącznie optymizmem. O ile w niedzielę będzie całkiem przyzwoicie to jutro – iście jesiennie! W ferworze malowania i święcenia jajek, nie zapomnij o płaszczu i parasolu!

SOBOTA

Na ładną, słoneczną pogodę i temperaturę powyżej 10 stopni mogą liczyć jedynie mieszkańcy okolic Tarnowa oraz Rzeszowa. Stosunkowo ciepło będzie także na zachodzie kraju – w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim słupek rtęci dobije do dwunastu stopni, a słońce raz na jakiś czas wyjrzy zza chmur. Mniej optymistyczna prognoza szykuje się dla wybrzeża (tam jedynie 6 stopni!) oraz Pojezierza Mazurskiego (około 7 stopni). W centrum od 8 stopni w Warszawie do 10 w Łodzi. Przedpołudniem mogą przydać się tam parasole!

NIEDZIELA

Niedziela zapowiada się dużo cieplej niż sobota. Temperatura skoczy do nawet 18 stopni na południowej części Polski. W centrum, w Warszawie i Łodzi, możemy liczyć na 17 stopni. Nieco chłodniej na północy oraz zachodzie – tam do 13 stopni. Noc jednak będzie chłodna, temperatura utrzyma się w okolicach zera stopni, także uważajcie na spacery po zmroku

PONIEDZIAŁEK

W Lany Poniedziałek pogoda znów spłata nam psikusa. Temperatura nieco się obniży w stosunku do niedzieli, ale będzie za to bardzo słonecznie w przeważającej części kraju. Chmury będą przepływać jedynie nad głowami mieszkańców Krakowa i okolic. Najchłodniej w Lublinie, tam przyda się strój na cebulkę.

Pogodynka Nasturcja

Zobacz także:

Jak wybrać perfumy na prezent?

Kilka praktycznych zasad, które warto mieć na uwadze przekraczając próg perfumerii z myślą o bliskiej osobie.

Czy jesteś narzeczoną idealną?

Poszukując czynników najważniejszych dla udanego związku autorzy badań przeanalizowali 1074 pary w wieku od 19 do 75 lat.

Polecane wideo

Komentarze (52)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2010 23:57
www.malaga2.mondozoo.com
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2010 22:55
a ja słyszałam że w całej Polsce w poniedziałek ma lać , wiec jak wkońcu ?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2010 19:43
Polska wersja Lockerz! Chcesz wygrać nagrody? www.takeagift.pl/polecam:49870
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2010 16:10
Od dłuższego czasu zastanawiam się kto pisze dane artykuły na Papilocie ?! Straszne błędy ! Apeluję o zakup słownika lub zmianę dziennikarzy! Fatalnie....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2010 10:36
masakra . O.o
odpowiedz

Polecane dla Ciebie