Pogoda na lato 2020. Krzysztof Jackowski ujawnił swoją najnowszą prognozę

Przepowiednia słynnego jasnowidza nie wszystkim się spodoba.
Pogoda na lato 2020. Krzysztof Jackowski ujawnił swoją najnowszą prognozę
Fot. Unsplash
19.02.2020

Początek nowego roku ma raczej niewiele wspólnego z wyobrażeniami. Po dość ciepłym i praktycznie bezśnieżnym grudniu liczyliśmy na to, że prawdziwa zima wreszcie przyjdzie. Mamy już połowę lutego, a biało zrobiło się tylko w górach. Zmiany klimatyczne widzimy na własne oczy.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski miał wizję. 7 niepokojących przepowiedni na 2020 rok

W pogodzie wszystko się pomieszało - słyszymy coraz częściej i trudno się z tym nie zgodzić. Zamiast śnieżycy i mrozu częściej mamy do czynienia z ulewnymi burzami, a temperatura rzadko spada poniżej zera. Nic więc dziwnego, że z niepokojem spoglądamy w przyszłość.

Praktycznie wszystko może się wydarzyć, co potwierdza wizja Krzysztofa Jackowskiego.

Najbardziej znany polski jasnowidz kilka tygodni temu ujawnił swoją prognozę na lato 2020 roku. Kilka wypowiedzianych przez niego zdań odbiło się szerokim echem.

Przewiduję, że lato 2020 będzie nieciekawe, pochmurne i deszczowe. Co prawda, będzie okraszone ładnymi, prawdziwie letnimi dniami, ale będzie tych dni mało. To sprawi, że ogólnie będziemy z pogody 2020 roku niezadowoleni

- mówił niedawno w wywiadzie udzielonym „Dziennikowi Bałtyckiemu”.

Wakacje zapowiadały się wyjątkowo nieprzyjemnie i niektórzy zaczęli planować wypoczynek za granicą. To jednak może nie być konieczne.

Zobacz również: Niemiecka mistyczka miała widzenie na temat Polski. Wkrótce ma się spełnić

To samo pytanie, ale kilka tygodni później, zadał wizjonerowi portal SE.pl. Jackowski wypowiedział się zdawkowo, choć wymownie. Z tych słów można naprawdę wiele wyczytać.

Mam wrażenie, w tym roku będzie rekordowo niski poziom Wisły

- ujawnił i wywołał falę spekulacji.

Według komentatorów ma to oznaczać, że latem jednak nie będzie aż tak brzydko, jak przypuszczaliśmy. Niski poziom najdłuższej rzeki w Polsce może oznaczać suszę, a ta nie bierze się znikąd. Czyżby jednak czekała nas fala upałów? Przekonamy się już niedługo.

Zobacz również: Kiedy przyjdzie wiosna? Przepowiednia meteorologiczna nie pozostawia wątpliwości

Polecane wideo

Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najtrudniejsza
Horoskop: Ta data w 2020 roku będzie dla Ciebie najtrudniejsza - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie