Krzysztof Jackowski miał wizję, jaka pogoda czeka nas w Boże Narodzenie. Nie będziesz zachwycona

Nie wygląda to najlepiej.
Krzysztof Jackowski miał wizję, jaka pogoda czeka nas w Boże Narodzenie. Nie będziesz zachwycona
fot. Unsplash
23.11.2019

Niektórym trudno w to uwierzyć, ale do Bożego Narodzenia został już zaledwie miesiąc. Dopiero co skończyły się wakacje, a dziś ze wszystkich stron otaczają nas choinki i nastrojowe światełka. Czy w grudniu zrobi się jeszcze bardziej klimatycznie? Wszystko zależy od pogody.

Zobacz również: Wyznanie Jackowskiego przyprawia o dreszcze. Mówi o życiu po śmierci

Wigilia kojarzy nam się z zimową aurą, choć w ostatnich latach różnie z tym bywa. Coraz częściej musimy posiłkować się sztucznym śniegiem w spreju, aby poczuć tę specyficzną atmosferę. Klimat zmienia się na naszych oczach i grudzień przypomina raczej jesień. Wiemy, czy tym razem będzie podobnie.

Najsłynniejszy polski jasnowidz podzielił się okolicznościową wizją.

Krzysztof Jackowski od jakiegoś czasu zajmuje się nie tylko poszukiwaniami osób zaginionych, ale także meteorologią. Nie zawsze trafia, jednak to nie powstrzymuje go przed upublicznianiem swoich wizji.

Pogoda na te święta? Słaba. Będą to jesienne święta, deszczowe, mgliste, nieciekawe. Trochę przed świętami krótki epizod będzie z zimą i może będzie też krótki epizod z zimą w styczniu i tyle powalczy zima. A potem będzie taki czas stagnacji jesienno-przedwiosennej

- wyznał w rozmowie z portalem „Super Expressu”. Wynika z tego, że o białym szaleństwie możemy zapomnieć. Nie tylko w Boże Narodzenie, ale przez całą zimę.

Zobacz również: Niepokojące wizje Krzysztofa Jackowskiego. Mają się spełnić jeszcze w tym roku

Ciężko powiedzieć, kiedy spadnie pierwszy śnieg, ale wydaje mi się, że będzie to przed świętami, z tym że to będzie krótki epizod i później już będzie tak sobie. Jeszcze w styczniu może być krótki epizod ze śniegiem i prawdę mówiąc – tyle zima powalczy

- zdradza wizjoner.

Zgodnie z jego przepowiednią w tym roku co prawda zobaczymy śnieg, ale zanim zdążymy się nim nacieszyć - ten już się roztopi. Prawdziwa zima potrwa w sumie kilka dni. W najbliższych miesiącach bardziej przyda nam się parasol i kalosze, niż czapka i rękawiczki.

Martwi Cię to?

Zobacz również: Najnowsza wizja Jackowskiego przeraziła Polaków. „Będziemy jak mięso armatnie”

Polecane wideo

Ten horoskop czyta się z duszą na ramieniu. Zdradza, w jaki sposób odejdziesz z tego świata
Ten horoskop czyta się z duszą na ramieniu. Zdradza, w jaki sposób odejdziesz z tego świata - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie