Jackowski zdradził, kiedy przyjdzie zima. Padła data, która nie wszystkich ucieszy

Pogoda bardzo nas zaskoczy.
Jackowski zdradził, kiedy przyjdzie zima. Padła data, która nie wszystkich ucieszy
Fot. Unsplash
08.10.2019

Najpopularniejszy polski jasnowidz specjalizuje się w poszukiwaniu osób zaginionych. Jak sam przekonuje, jest w stanie z dużą dokładnością wskazać miejsce pobytu lub ukrycia zwłok. Choć nie brakuje mu zleceń i codziennie rozwiązuje podobne zagadki, ma także coraz więcej do powiedzenia na tematy dotyczące nas wszystkich. Jeden z nich poruszył w czasie ostatniej relacji na żywo.

Zobacz również: Niepokojące wizje Krzysztofa Jackowskiego. Mają się spełnić jeszcze w tym roku

Krzysztof Jackowski postanowił odnieść się do kwestii pogody, która interesuje wielu jego fanów. Prognoza jego autorstwa wybiega daleko w przyszłość, czego nie jest w stanie osiągnąć żaden ośrodek meteorologiczny. Nie chodzi bowiem o najbliższe dni, ale miesiące. Medium już wie, co nas czeka.

Ujawnione przez niego informacje z jednej strony brzmią pocieszająco, ale niektórych bardzo zmartwią.

Słynny mieszkaniec Człuchowa w swojej wizji nie dostrzega nagłych zwrotów akcji. Wręcz przeciwnie - jego zdaniem sytuacja pogodowa jest wyjątkowo stabilna i jeszcze długo się nie zmieni. Jesień, która dopiero się rozpoczęła, będzie nam towarzyszyła aż do przyszłego roku.

Uważam, że zima będzie ciepła. Czeka nas bardzo długa jesień, która będzie trwać od października do połowy stycznia. Będzie to taka ciepła jesień

- zdradził wizjoner.

Tajemnicą pozostaje nadal to, czy w połowie stycznia przyjdzie wreszcie mroźna zima, czy może jednak niekończąca się jesień zacznie od razu przechodzić w wiosnę. Tak czy owak - najbliższe miesiące mają być raczej ciepłe i na pewno nie śnieżne. To akurat zmartwi wszystkich miłośników białego szaleństwa.

Zobacz również: Jackowski: Na przełomie października i listopada stanie się coś strasznego

Brzmi całkiem optymistycznie, ale pogoda to chyba nasz najmniejszy problem. Kilka dni wcześniej Jackowski miał inne widzenie, tym razem o wiele bardziej tragiczne. Według niego wkrótce wybuchnie III wojna światowa, a Polska będzie jedną ze stron konfliktu.

Iran będzie zaatakowany. Z dwóch stron na raz. Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany. Jeżeli dojdzie do ataku na Iran, Polska się bardzo w ten atak zaangażuje. Jest to błąd Polski, ponieważ Polska jako sojusznik w mojej ocenie niewiele znaczy dla USA, jak mięso armatnie

- przekonywał niedawno.

Może i będzie ciepło, ale wiele wskazuje na to, że mało bezpiecznie.

Zobacz również: Najnowsza wizja Jackowskiego przeraziła Polaków. „Będziemy jak mięso armatnie”

Polecane wideo

Horoskop miłosny na 2019 rok
Horoskop miłosny na 2019 rok - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.10.2019 12:05
Jackowski nie rozliczył eś się za wrzesień miało się coś strasznego wydażyć
odpowiedz

Polecane dla Ciebie