Lato jeszcze się nie skończyło, ale Jackowski już widzi jesień. Wiemy, kiedy się zacznie

Najnowsza prognoza pogody słynnego jasnowidza.
Lato jeszcze się nie skończyło, ale Jackowski już widzi jesień. Wiemy, kiedy się zacznie
Fot. Unsplash
26.08.2019

Dopiero co witaliśmy lato, a już za miesiąc przyjdzie do nas jesień - przynajmniej ta kalendarzowa. W ostatnich tygodniach nie możemy specjalnie narzekać na aurę. Zdarzają się oczywiście gorsze dni, ale jest bardzo ciepło i słońce nas nie oszczędza. Wszyscy obawiają się, że wrzesień i październik przyniosą nagłe załamanie pogody. Będzie zimno, ciemno, mokro i tak aż do zimy.

Zobacz również: Niepokojące wizje Krzysztofa Jackowskiego. Mają się spełnić jeszcze w tym roku

Prognozy długoterminowe nie są w stanie tego przewidzieć. Nawet te tygodniowe rzadko się sprawdzają, a co dopiero mówić o tak rozległym okresie czasu. Pozostaje nam więc zaczekać i przekonać się na własnej skórze. Albo posłuchać i zaufać najsłynniejszemu polskiemu jasnowidzowi.

Krzysztof Jackowski, który zasłynął poszukiwaniem zaginionych, od pewnego czasu próbuje być też meteorologiem.

Nie do końca wiadomo, czy robi to sam z siebie. Całkiem możliwe, że gdyby nie tabloidy, wtedy nie ujawniałby takich przepowiedni publicznie. Między innymi dlatego, że później łatwo je sprawdzić. Kolejny raz zaryzykował i zdradził swoje przewidywania „Super Expressowi”.

W tym roku początek kalendarzowej i astronomicznej jesieni przypada na ten sam dzień - 23 września. Czy musimy się na to przygotować wyciągając z szaf grube ubrania z poprzedniego sezonu? Wizjoner uspokaja i daje nadzieję, że wcale nie będzie aż tak źle.

Uważam, że jesień będzie ciepła. Ja mam odczucie, że wrzesień będzie nas pogodą rozpieszczał

- zdradził w rozmowie z se.pl.

Zobacz również: O tragicznej wizji ojca Pio mówią wszyscy. Teraz skomentował ją Krzysztof Jackowski

Jasnowidz z Człuchowa przekonuje, że kolejny miesiąc wcale nie będzie początkiem jesieni, ale raczej przedłużeniem ciepłego lata. Czy jego wizja sięga dalej?

Sądzę, że ten miesiąc może nas zaskoczyć ładną aurą, może nie będzie upalny, ale będzie ciepły. Jesień w tym roku przyjdzie do nas szybko, jej oznaki pojawią się wcześnie. To będzie łagodna i ciepła pora roku

- przekonuje 56-latek.

Choć nie padło słowo październik, ani tym bardziej listopad - wychodzi na to, że jesień nie da nam się mocno we znaki. Ma być przyjemniejsza, niż to zwykle bywa. Przymrozki to więc bardzo odległa przyszłość. Oczywiście pod warunkiem, że wizja się sprawdzi.

Zobacz również: Obliczono skuteczność Krzysztofa Jackowskiego. Jak często się myli?

Polecane wideo

Horoskop miłosny na 2019 rok
Horoskop miłosny na 2019 rok - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie