Prognoza POGODY na weekend oraz... SYLWESTROWĄ NOC! (Koniecznie przeczytaj, zanim zaplanujesz strój!)

Meteorologiczne zapowiedzi synoptyków na najbliższe dni.
Prognoza POGODY na weekend oraz... SYLWESTROWĄ NOC! (Koniecznie przeczytaj, zanim zaplanujesz strój!)
fot. VOGUE Netherlands, styczeń/luty 2013
28.12.2012

Dziś w całym kraju temperatura dodatnia, jednak będzie nieco chłodniej. W województwie mazowieckim, łódzkim, podlaskim, warmińsko-mazurskim i pomorskim około 2-3 kreski powyżej zera. W Wielkopolsce 4 stopnie na plusie. Najzimniej w okolicach Krakowa – tam od 0 do 1 stopnia Celsjusza. Zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko na wybrzeżu okresami duże i tam miejscami przelotny śnieg lub deszcz ze śniegiem.

W sobotę na większe rozpogodzenia mogą liczyć mieszkańcy południowo-zachodnich obszarów Polski. W pozostałych regionach pochmurno i deszczowo. Najchłodniej w okolicach Białegostoku i Suwałk – 1 stopień poniżej zera. W pozostałych rejonach kraju termometry pokażą około 2-4 kreski na plusie.

W niedzielę pogoda bez zmian. W całej Polsce możliwe przelotne opady deszczu ze śniegiem. Temperatura od 0 stopni na wschodzie i południu, do 3-4 stopni na zachodzie. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków zachodnich.

A jak pogoda czeka nas w sylwestrową noc? Na pewno nie grożą nam trzęsące mrozy i śnieżyce. Według synoptyków, temperatura będzie oscylowała w pobliżu zera. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy planują powitać Nowy Rok na świeżym powietrzu. Nie zapomnijmy jednak o ciepłym ubraniu. Meteorolodzy zapowiadają dość silny, nieprzyjemny wiatr, który może potęgować uczucie zimna.

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2013 01:18
śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań. Sorki , ale nie chce ryzykować
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2012 21:36
co to są trzęsące mrozy? :(
odpowiedz
...... (Ocena: 5) 28.12.2012 16:36
.........
odpowiedz
Lily (Ocena: 5) 28.12.2012 14:57
Tym bardziej się cieszę na to, że wyjeżdżamy jutro na sylwestra do Egiptu, gdyby był śnieg to byłoby mi trochę smutno, ale jak ma być chlapa i wiać wiatr to wolę wyjazd, dałam się namówić na lasta z oferty alfa staru, zobaczymy jak będzie, jeszcze nigdy nie wyjeżdżałam za granicę w sylwestra.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2012 12:46
u mnie dziś -5 i słoneczko i śnieg :D Szklarska Poręba zaprasza :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie