Prognoza POGODY na dziś, jutro & weekend: Temperatura plus informacje o opadach!

Przeczytaj meteorologiczne zapowiedzi synoptyków na cztery najbliższe dni.
Prognoza POGODY na dziś, jutro & weekend: Temperatura plus informacje o opadach!
01.11.2012

Niestety, nie mamy dla Was dobrych wiadomości. Prognoza pogody na Wszystkich Świętych zapowiada się dość nieciekawie. Cała Polska znajdzie się pod wpływem frontu atmosfery, który przyniesie ze sobą duże zachmurzenie oraz opady deszczu ze śniegiem. Będzie jednak nieco cieplej – około 8-10 stopni Celsjusza.

W piątek więcej słońca, zwłaszcza na wschodzie i w centrum. Przelotne opady deszczu lub deszczu ze śniegiem możliwe zwłaszcza w Małopolsce i na Podkarpaciu. W całym kraju słupki rtęci dobiją do 10-11 kresek.

W sobotę znaczna poprawa pogody. Słonecznie i ciepło będzie zwłaszcza na południu Polski. W województwie świętokrzyskim i lubelskim termometry pokażą aż 14 stopni na plusie! Na Podlasiu, w centrum i w Wielkopolsce 11-12 stopni. Nieco chłodniej na Pomorzu – tam około 10 stopni na plusie.

W niedzielę nadal ładnie i bez opadów. Drobne zachmurzenia jedynie w południowo-wschodnich regionach. Temperatura od 9 stopni Celsjusza w Szczecinie i w Koszalinie, do 15 stopni w Krakowie. W nocy możliwe przymrozki.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Co ludzie robią z milionami $ wygranymi na loterii? (ZASKAKUJĄCE wyniki SONDAŻU)

Wszyscy szczęśliwcy zachowują się w bardzo podobny sposób.

Zgadnij, ile godzin poświęcamy na zakupy w całym swoim życiu! (To DUŻO czy MAŁO?)

Statystyki bardzo zawyżają zakupoholiczki.

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2012 13:56
nie ma to jak mieszkać w Krakowie! ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2012 09:04
czarna wdowa, czarna wdowa-jeśli to przeczytałeś to w ciągu 24 godz. czarna wdowa wejdzie do twojego pokoju i wciągnie cię pod ziemie i ukradnie twoją dusze.Jeśli nie wierzysz to uwierz bo zagineło w ten sposób 86 osób.Jak chcesz tego uniknąć to wklej to do 8 komentarzy, masz na to 20 min. inaczej nigdy nie zobaczysz już twoich bliskich
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie