Prognoza pogody na weekend: IDZIE ZIMA! (Brrr... Szykuj czapkę, szalik i rękawiczki)

Meteorologiczne zapowiedzi synoptyków na dwa najbliższe dni.
Prognoza pogody na weekend: IDZIE ZIMA! (Brrr... Szykuj czapkę, szalik i rękawiczki)
26.10.2012

Do Polski wielkimi krokami zbliża się zima. Dzisiaj w przeważającej części kraju jeszcze bardzo pogodnie. Jednak niech nie zmyli Was piękne słońce za oknem. Będzie bowiem bardzo zimno, a miejscami wręcz mroźno. W województwie małopolskim, podkarpackim i śląskim termometry pokażą w ciągu dnia zaledwie 3 stopnie, możliwe również opady śniegu. Nieco cieplej w pozostałych regionach – około 6-7 stopni.

W sobotę pochmurno w przeważającej części kraju. A wszystko za sprawą frontu atmosferycznego, który przesuwając się nad centralne i wschodnie województwa, przyniesie ze sobą śnieg i deszcz ze śniegiem. Temperatury od 5-6 stopni na Pomorzu i w Wielkopolsce, 3-4 stopni w województwie mazowieckim, lubelskim i podlaskim, do 1-2 stopni na południu Polski.

W niedzielę stopniowa poprawa pogody. Słońcem będą mogli cieszyć się zwłaszcza mieszkańcy północno-zachodnich obszarów. Tam również najcieplej – około 7 stopni Celsjusza. Nadal chłodno w Małopolsce i na Podkarpaciu. Szykuje się bardzo zimna noc, w województwie świętokrzyskim i śląskim przymrozki do -8 stopni!

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Fałszywe konto na Facebooku: ROZSZYFRUJ JE! (Lista podejrzanych czynników)

Na portalach społecznościowych aż roi się od osób, które zakładają fikcyjne profile.

Okres - wymówka dobra na wszystko

Mnóstwo kobiet sięga po nią, aby wykręcić się od współżycia i nie tylko.

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2012 10:51
zamiast szykować szalik wolałabym szykować walizkę i lecieć tam gdzie ciepło. czas zacząć szukać fajnej oferty na zimowy wyjazd. nie znoszę zimy! czas na ciepły piaseczek! znajdę w AS fajnego lasta i na początku grudnia wyrwę się na tydzień. jak w grudniu się nie uda to w styczniu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2012 09:04
czarna wdowa, czarna wdowa-jeśli to przeczytałeś to w ciągu 24 godz. czarna wdowa wejdzie do twojego pokoju i wciągnie cię pod ziemie i ukradnie twoją dusze.Jeśli nie wierzysz to uwierz bo zagineło w ten sposób 86 osób.Jak chcesz tego uniknąć to wklej to do 8 komentarzy, masz na to 20 min. inaczej nigdy nie zobaczysz już twoich bliskich
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2012 11:40
Dzisiaj w moim mieście napadało śniegu że cho cho. I dalej pada. A nie mieszkam w górach.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2012 23:09
I znów wstrętna zima nadchodzi, nie znoszę tych deszczowo-śniegowych opadów, najchętniej zabrała bym się na cały ten czas z Polski i wyjechała gdzieś gdzie jest cieplutko, niestety życie nie jest takie kolorowe, więc muszę zadowolić się 2 tygodniami w Egipcie w grudniu, tak prezent od Mikołaja ;-)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2012 13:55
ale pieprzycie. zima zaczyna się 21 grudnia a nie na początku listopada! więc żadna zima się nie zbliża. Co za propaganda
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie