Prognoza pogody na weekend: Wreszcie będzie cieplej! (Ale deszczowo)

Przeczytaj meteorologiczne zapowiedzi synoptyków na dwa najbliższe dni.
Prognoza pogody na weekend: Wreszcie będzie cieplej! (Ale deszczowo)
24.02.2012

Dzisiaj niestety deszczowo w przeważającej części Polski. Opady ominą jedynie województwa warmińsko-mazurskie oraz podlaskie – mimo to będzie tam pochmurno. Temperatura w ciągu dnia dodatnia. Od 8-9 stopni na Mazowszu, Pomorzu, Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce, do 4-6 stopni w pozostałych regionach. W nocy 1-2 stopnie na plusie.

W sobotę nadal deszczowo w centrum kraju i na Lubelszczyźnie, a w województwach pomorskim i świętokrzyskim możliwe opady śniegu. Temperatura w ciągu dnia podzieli Polskę na dwie części: na wschodzie 3-4 stopnie powyżej zera, a na zachodzie 6-7 kresek na plusie. W nocy słupki rtęci wskażą od minus 1 do minus 4 stopni Celsjusza.

Niedziela zapowiada się bardzo słonecznie, z wyjątkiem Opolszczyzny i Małopolski. Tam w ciągu dnia poprószy śnieg. Temperatura wyniesie 3 stopnie w centrum, na Pomorzu oraz na Śląsku, 5 stopni w województwach zachodnio-pomorskim i lubuskim, a także minus 1 stopień w Małopolsce. Noc będzie niestety dość mroźna. Termometry wskażą od minus 4 do minus 6 kresek w przeważającej części Polski, a na południu temperatura wyniesie nawet 12 stopni poniżej zera.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

51 skórzanych kurtek na przejściową porę (prawdziwa & ekologiczna skóra) – MEGA

Ramoneska ze skóry to obowiązkowa pozycja w każdej szafie!

OBRZYDLIWE HISTORIE Z PODRÓŻY (Ludzie potrafią być naprawdę odrażający! Fuuuuuj!)

To wydarzyło się naprawdę!

 

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2012 20:21
Nareszcie robi się coraz cieplej!!! Nie mogłam się już doczekać. Z tego wszystkiego ( przez te niskie temperatury), na kilka dni musiałam aż uciekać z Polski. Ukojenie znalazłam niedaleko, bo w Egipcie. Byłam przez tydzień w Sharm i trochę się zregenerowałam, słońce jest jednak dla mnie niezbędnym czynnikiem do życia. A jeszcze lepiej bo na te wakacje poleciałam za niecałe 1200 zł, tak tanio wyszło! Wcześniej na lasty nie latałam i żałuję, bo biura mają czasami mega promocje. Ja byłam akurat z Alfastarem ale promocji było całe mnóstwo do wyboru, mnie ich znajomi polecili. Dobry wybór i nie drogi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2012 10:08
okropna plucha :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2012 09:35
Aleksandrów Kujawski(Kuj.pom) u nas 10 stopni na plusie : D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie