Prognoza pogody na weekend: Czy czekają nas kolejne zamiecie śnieżne? Brrr...

Przeczytaj meteorologiczne zapowiedzi synoptyków na trzy najbliższe dni!
Prognoza pogody na weekend: Czy czekają nas kolejne zamiecie śnieżne? Brrr...
17.02.2012

Dzisiaj zachmurzenie duże w całej Polsce. Na wschodzie i na południu intensywne opady śniegu. Na pozostałym obszarze marznący śnieg z deszczem. Temperatura od 0 do 2 stopni na plusie w województwie podlaskim, mazowieckim, lubelskim i podkarpackim. W Wielkopolsce i na Pomorzu termometry pokażą nawet 4 kreski powyżej zera. W nocy lekki mróz, zwłaszcza w południowych rejonach naszego kraju. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem okresami dość silny.

W sobotę spore przejaśnienia na wschodnich i południowych obszarach Polski. Zdecydowanie więcej chmur na Pomorzu i w Wielkopolsce. Cały dzień bez opadów. Śnieg może poprószyć tylko gdzieniegdzie na wybrzeżu. Temperatura maksymalna od plus 5 stopni w województwie zachodniopomorskim i lubuskim, 2-3 stopnie w centrum i na Podlasiu, do 1 stopnia w województwie podkarpackim i małopolskim. Noc chłodna, w górach nawet 6 kresek poniżej zera.

W niedzielę pogoda podzieli Polskę. Na zachodzie wyjrzy słońce, na wschodzie duże zachmurzenie z możliwymi opadami deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura bez większych zmian, od 1 do 3 stopni na Suwalszczyźnie, w centrum i na południu, do 4-5 kresek powyżej zera w województwie wielkopolskim, kujawsko-pomorskim i na wybrzeżu. Noc mroźna, zwłaszcza na Podlasiu.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Ile godzin trzeba spać, żeby czuć się świetnie w pracy (i mieć dobre oceny w szkole)?

Długie leniuchowanie wcale nie służy naszym szarym komórkom...

Mniej % w alkoholu: Napoje wyskokowe już niedługo mogą być słabsze & dużo droższe

To sposób na walkę z pijaństwem.

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2012 16:05
śnieg, śnieg i jeszcze raz śnieg. Nie wiem jak Wy, ale ja mam tego serdecznie dość! Wróciłam kilka dni temu z Egiptu i miałam nadzieję, że u nas niebawem też zacznie się wypogadzać. Mieszkałam w pięknym hotelu Aida Sharm. Bawiłam się wyśmienicie, nieznośnego upału nie było, było po prostu ciepło. Biuro zapewniało mi mnóstwo atrakcji, dużo wycieczek fakultatywnych. Rezydenci z alfa staru bardzo pozytywni, mili, na poziomie. Jedyne co to samolotem nie lubię latać, ale żeby uciec od tej zimy to zdecydowałabym się już nawet na lot.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2012 09:48
wiosna wiosna :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2012 00:22
number one:D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie