Prognoza pogody na sylwestra: W jakiej aurze przywitamy Nowy Rok?

Przeczytaj meteorologiczne zapowiedzi synoptyków na dwa najbliższe dni.
Prognoza pogody na sylwestra: W jakiej aurze przywitamy Nowy Rok?
31.12.2011

Dzisiaj sporo chmur w całej Polsce, jednak drobne opady śniegu tylko w województwie lubelskim. Na zachodzie kraju z kolei aura typowo jesienna, temperatura wyniesie tam bowiem od 7 do 9 kresek na plusie. W pozostałych regionach około 2-3 stopni powyżej zera. W nocy słupki rtęci wskażą od 0 stopni na Mazowszu, przez minus 3 kreski na Pomorzu, Śląsku i Podlasiu, po minus 8 stopni w Małopolsce.

Pierwszy dzień Nowego Roku przywita nas licznymi opadami śniegu w Polsce północnej oraz opadami deszczu w regionach centralnych i zachodnich. Sucho powinno być jedynie na południu kraju. Temperatura nadal nie będzie typowo zimowa: wszędzie wyniesie od 8 do 10 stopni na plusie, z wyjątkiem województwa podkarpackiego – tam słupki rtęci wskażą tylko plus 4 kreski. W nocy od 1 do 2 stopni powyżej zera.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Pod koniec roku jesteśmy MEGAPŁODNE - uważaj na ciążę!

Świąteczna przerwa sprzyja prokreacji.

Makijaż i manicure na SYLWESTRA - zdjęcia, kosmetyki, pomysły (Wow, to już jutro!)

Tej nocy możesz pozwolić sobie na wszystko! Szalone kreski na powiece, sztuczne rzęsy, brokatowy lakier do paznokci i jednorazowe tatuaże!

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2012 17:08
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2011 14:40
U mnie jest całkiem ciepło, chociaż rano padał śnieg. Ale trzeba przyznać, że zima jest dla nas wyjątkowo łaskawa. Tak czy siak ja na wakacje lecę i to już niebawem, bo 6 stycznia! Wykupiłam sobie wycieczkę do Egiptu, jeszcze się załapałam na promocję. Chciałam na sylwestra polecieć, ale niestety za późno się zdecydowałam. Kąpiele słoneczne dobrze mi zrobią, w Egipcie jest cały czas bardzo ciepło, pytałam w alfa starze to pani powiedziała, że nawet 20 stopni!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2011 13:36
Lubelskim..;p tak i popadał o 6 rano..;p i tyle..;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2011 12:48
w Gdańsku jak na razie słonecznie, choc trochę mroźno, ale i tak świeci słońce i niebo jest niebieskie ; )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2011 10:37
Słupsk ma wszystko w dupie . ;x
odpowiedz

Polecane dla Ciebie