Boże Narodzenie bez śniegu? Prognozy na koniec 2011 odbiegają od zimowej normy

Jesteśmy zawiedzione!
Boże Narodzenie bez śniegu? Prognozy na koniec 2011 odbiegają od zimowej normy
07.12.2011

Większość z nas nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia bez śniegu. Biały puch za oknem nadaje świętom niezwykłej magii, wprawia w cudowny nastrój. W tym roku musimy jednak zapomnieć o tego typu doznaniach.

Jak zapowiadają meteorolodzy, pod koniec grudnia nie mamy co liczyć na śnieg. To będą prawdziwie jesienne święta. W wielu rejonach naszego kraju Wigilia upłynie pod znakiem dodatnich temperatur. Podobnie pierwszego dnia świąt, chociaż wtedy synoptycy zapowiadają lekkie ochłodzenie. Nadal jednak nie grozi nam gwałtowny atak mrozu.

Śnieg może pojawić się dopiero drugiego dnia świąt. Wtedy temperatury spadną lekko poniżej zera. Nie powinniśmy jednak liczyć na białe szaleństwo.

Na szczęście, do Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu. A jak wiadomo, przewidywania synoptyków nie zawsze się sprawdzają. Miejmy więc nadzieję, że tak będzie i tym razem...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Kraków: 50 ludzi i 1 pytanie. A jaka byłaby Twoja odpowiedź? (VIDEO)

Projekt Fifty People One Question robi furorę na całym świecie.

Co wydarzy się 21 grudnia 2012?

Kolejne doniesienie dotyczące końca świata.

Polecane wideo

Komentarze (47)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2011 18:51
zapraszam Panie na podhale, śniegu napewno nie zabraknie zresztą już jest :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2011 17:56
Życzymy wszystkim zdrowych i wesołych świąt, oraz pomyślności w Nowym Roku. Pozdrawiamy Mistrzowie Szeptów
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2011 18:56
A co tu jest do wyobrażania lub nie? Każdy Boże Narodzenie bez śniegu przeżył, i to niejedno. Smętne to, ale żeby niewyobrażalne? Zresztą wróżbiarstwo to bardzo mało ścisła dziedzina magii.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2011 16:17
Swieta w tym roku beda bardzo nudne:( nie bedzie tego klimatu ktora towarzyl nam w tamtym roku u mnie bylo sniegu ze hohoho poszlo sie pozjezdzalo na sankach wrocilo sie calym mokrym i bylo fajnie a w tym roku co gowno! nie lubie takich swiat............
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2011 22:04
A spalcie się, siksy. Kocham zimę i śnieg, mam gdzieś czy odpadną mi stopy oraz ręce, przecież mogę spokojnie posiedzieć w domu przy kaloryferze z kubkiem herbaty. A jak nie chcecie mieć mokrych butów to nie kupujcie ich na bazarze za rogiem. Albo po prostu noście warstwy, ale nieeeee, przecież dla niektórych z was to jest wstyd. Szkoda mi was. Jak będzie za dużo upałów, będziecie chciały trochę śniegu. OH JAK MI PRZYKRO.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie