Prognoza pogody na weekend: Gdzie będzie pochmurno, a gdzie zaświeci słońce?

Przeczytaj meteorologiczne zapowiedzi synoptyków na dwa najbliższe dni.
Prognoza pogody na weekend: Gdzie będzie pochmurno, a gdzie zaświeci słońce?
11.11.2011

Dziś, mimo że dzień zapowiada się bardzo słonecznie, temperatura będzie niestety dość niska. Na północy i w centrum kraju wyniesie około 4-5 kresek na plusie, a na zachodzie słupki rtęci wskażą 6 stopni. W nocy temperatura zejdzie poniżej zera. Najcieplej w województwie zachodnio-pomorskim i lubuskim – tam minus 2 stopnie. W pozostałych regionach minus 4 kreski.

W sobotę nadal bardzo chłodno. Na Lubelszczyźnie, Mazowszu i Podlasiu liczne zachmurzenia. Temperatura w ciągu dnia od 4 do 6 stopni na plusie. W nocy natomiast od 0 stopni na wschodzie do minus 3-4 stopni w pozostałych częściach kraju.

W niedzielę pogoda w Polsce będzie podzielona: na zachodzie dużo słońca i temperatura od 7 do 10 stopni powyżej zera, z kolei na wschodzie mnóstwo chmur i zaledwie 4 kreski na plusie. W nocy około minus 2-3 stopnie Celsjusza.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Magda hołduje kobiecej elegancji (Spódniczki + wysokie obcasy + rurki)

WASZA SZAFA: Oceniajcie!

"Wszyscy jesteśmy Mostowiakami", czyli jak Polacy przeżywają śmierć Hanki? ; - )

Dowcipy, specjalne grupy na Facebooku, zdjęcia. Zobacz, co jeszcze wymyślili internauci!

 

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2011 20:44
zgłoś do usunięcia Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz Proszę u usunięcie tego komentarza, ponieważ ... Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz. Nie chcesz za każdym razem wpisywać wyniku, zaloguj się lub załóż konto. trzy + 4 = Wpisz wynik Tutaj wpisz treść komHuba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję entarza...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2011 23:12
a gdzie jest POŁUDNIE POLSKI sie pytam !!!!!???????????
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2011 10:33
kto pisze tak niedokladna prognoze pogody? powinno byc napisane ile jest i bedzie na wschodzie , zachodzie ,północy i poludniu przynajmniej, nie musi byc szczegółowo... a co to jest????
odpowiedz

Polecane dla Ciebie