Prognoza pogody na weekend: Idzie WIOSNA - to już pewne!

W sobotę termometry wskażą nawet do 16 stopni Celsjusza.
Prognoza pogody na weekend: Idzie WIOSNA - to już pewne!
11.03.2011

W piątek liczne zachmurzenia w całej Polsce, a w Warszawie nawet drobne opady śniegu. Słońce będzie przebijać zza chmur jedynie w środkowej i północnej części kraju. Mimo to temperatura bardzo przyjemna: od 7 stopni na plusie w województwach warmińsko-mazurskim i podlaskim, do 11-12 stopni na Śląsku, Podkarpaciu i w Wielkopolsce. W nocy temperatura oscylować będzie między minus 3 stopniami a 1 stopniem na plusie.

W sobotę bardzo przyjemna, wiosenna aura: dużo słońca i wysoka temperatura. Najcieplej będzie na Śląsku – tam nawet 16 stopni powyżej zera. Najzimniej z kolei na Pomorzu – tylko 11 stopni na plusie. W pozostałych regionach temperatura wahać się będzie od 13 do 15 stopni Celsjusza. Drobne zachmurzenia możliwe na zachodzie Polski. W nocy temperatura od 0 stopni ( na wschodzie kraju) do 5 stopni na plusie (na zachodzie).

Niedziela nadal bardzo wiosenna. Będzie ciepło i bardzo słonecznie. Temperatura wysoka: na północy Polski 11-13 stopni na plusie; w Centrum 14-15 stopni powyżej zera, a na południu plus 15-16 stopni. Noc także będzie wyjątkowo ciepła: na Śląsku nawet 8 stopni powyżej zera, w pozostałych regionach temperatura będzie się wahać od 3 stopni Celsjusza na północy i południu kraju, do 5-7 stopni w centrum.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Urodziła dziecko jak miała 12 lat! Dzisiaj ma 23 i jest babcią! JAK TO MOŻLIWE?

Niedaleko pada jabłko od jabłoni… Ta historia udowadnia, że dzieci bardzo często biorą przykład z rodziców. Niestety, nie zawsze z pozytywnym skutkiem.

Podpaliła gwałciciela swojej córki! Wyszła na wolność po roku więzienia - SPRAWIEDLIWE?

Początkowo otrzymała wyrok surowszy niż oprawca jej ukochanej córeczki. Teraz jednak zwolniono ją z zakładu karnego i czeka na uniewinnienie.

Polecane wideo

Komentarze (23)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2011 12:54
No i wiosna w końcu przyszła. Trochę później niż na to liczyłam ale i tak nie ma na co narzekać ;) Szczególnie, że właśnie wróciłam z Turcji :D Wykupiłam sobie lasta w alfie bo miałam już dość tej paskudnej pogody. A teraz wróciłam do Polski i tu zaczyna się robić wspaniale. Mam nadzieje, że taka pogoda się już utrzyma.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2011 14:18
mieszkam na śląsku - jest tak ciepło, wydaje mi się, że więcej niż 16 stopni! ptaszki ćwierkają, nawet motyla dziś widziałam! Cuuudowniee!!! ;)))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.03.2011 19:01
Fantastiko!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.03.2011 18:25
i teraz ponad 8 miesięcy czekać na śnieżek.. :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.03.2011 17:49
Tak! Wreszcie! Nie potrafię nawet opisać tego jaka jestem szczęśliwa! Już myślałam, że ta zima zadomowiła sie u nas na dobre. Poleciałam nawet niedawno na wakacje last minute, a jak wróciłam to i tak cały czas było zimno. Myślałam, że znowu będę musiała gdzieś uciec, ale okazuje się, że i tak nie dostałabym już urlopu... teraz wzięłam tydzień na Turcję, a w lipcu chcę wziąc 2 tygodnie na Fuerteventurę! Lecimy ze znajomymi, drugi raz z alfastarem, nie mogę się doczekać!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie