Stewardessa zdradza, czego nie dotykać w hotelu. To siedlisko bakterii

Opublikowała nagranie na TikToku.
Stewardessa zdradza, czego nie dotykać w hotelu. To siedlisko bakterii
Fot. Pexels
08.02.2024

Wielu z nas spotkało się z sytuacją, że wynajmowany w hotelu pokój pozostawiał wiele do życzenia. Pewna stewardessa opublikowała na TikToku nagranie, na którym zdradziła, które miejsca w pokoju są istnym siedliskiem bakterii i wirusów.

Zobacz także: Władysławowo – noclegi dostępne dla turystów przez cały rok!

Stewardessa wymienia, czego lepiej nie dotykać w pokoju hotelowym

Czystość w pokoju hotelowym trudno jest utrzymać na wysokim poziomie ze względu na dużą rotację gości. Stewardessa, która z racji na swoją pracę dużo podróżuje i sypia w różnych obiektach, zdradziła, czego najlepiej w ogóle nie dotykać w pokoju hotelowym. Demi Bonita, o której mowa, w pierwszej kolejności zwraca uwagę na czajnik elektryczny. Uczula, aby zrezygnować z używania tego sprzętu, ponieważ nigdy nie wiemy, do czego używali go inni goście, a pracownicy nie zawsze dobrze je czyszczą.

Tuż za czajnikiem, uplasował się pilot do telewizora, który nawet w domu jednorodzinnym jest siedliskiem bakterii, a co dopiero w hotelu… Zanim włączysz swój ulubiony serial, lepiej wcześniej starannie zdezynfekuj pilot. Ostatnią rzeczą, o której mówi Demi Bonita, są poszewki poduszek dekoracyjnych. Obsługa hotelu bardzo rzadko je wymienia, właśnie dlatego lepiej ich nie używać. Podobnie wygląda to w przypadku narzut na łóżka.

Zobacz także: Romans na stoku. Tutaj pary najchętniej spędzają romantyczny weekend

Źródło: kobieta.gazeta.pl

@demibonita Am I the only one who does this? ✈️ #hotelroom #flightattendantlife #stewardess #hotellife #hotelhacks #cabincrew #flightattendant #fyp ♬ Love You So - The King Khan & BBQ Show

Polecane wideo

Szturmem zdobywa świat modelingu. Oto Tina Kunakey, czyli „wcielenie doskonałości”
Szturmem zdobywa świat modelingu. Oto Tina Kunakey, czyli  „wcielenie doskonałości” - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
🇰 🇺 🇹 🇦 🇸 (Ocena: 5) 27.03.2024 21:09
ⁿⁱᵍᵉʳ
odpowiedz
Monika (Ocena: 5) 21.02.2024 15:24
Pomocny
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 11.02.2024 08:46
A jak sra?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie