To jeden z najbardziej niezwykłych hoteli na świecie. Ma łóżko... zawieszone nad oceanem

Wszyscy chcą tam spędzić noc. Uwaga, widok zapiera dech w piersiach!
To jeden z najbardziej niezwykłych hoteli na świecie. Ma łóżko... zawieszone nad oceanem
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/488218415857079613/ & https://pl.pinterest.com/pin/21673641948040241/)
19.06.2023

Jeżeli uwielbiacie podróżować, na pewno z utęsknieniem wyczekujecie kolejnego urlopu. Przeglądając posty na Instagramie, na pewno niejednokrotnie natknęliście się na zdjęcia z rajskich Malediwów. Nienaganna pogoda, lazurowa woda, nieziemskie widoki i...błogi spokój to coś co zdecydowanie wyróżnia Malediwy. Okazuje się, że nie tylko to przyciąga influencerów z całego świata...

Zobacz też: TA wyspa uznawana jest za najpiękniejszą na świecie♥ To prawdziwy raj na ziemi

Grand Park Kodhipparu - niezwykły hotel na Malediwach

Jeżeli wybierasz się w najbliższym czasie na Malediwy, powinnaś choć na chwilę udać się do hotelu Grand Park Kodhipparu, który jest jednym z najbardziej niezwykłych hoteli na świecie. Co czyni go wyjątkowym? Cały kompleks składa się ze 120 oddzielnych willi z basenem, plażą i... łóżkiem zawieszonym nad oceanem. Marzyliście o spędzeniu nocy wpatrując się prosto w gwieździste niebo? Teraz to możliwe. Niestety, żeby spędzić jedną noc w tym hotelu, musicie liczyć się z niemałym wydatkiem. Ceny za jedną noc zaczynają się nawet od 4 tysięcy złotych.

Patrząc na zdjęcia, bez wątpienia to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Szczerze zazdrościmy tym, którzy mogli spędzić tam choć jedną noc. Zobaczcie, jak wygląda prawdziwy raj na Ziemi z łóżkiem nad oceanem. Uwaga, widok zapiera dech w piersiach!

Polecane wideo

11 najpiękniejszych kostiumów kąpielowych. Będziesz chwytać na plaży wszystkie spojrzenia
11 najpiękniejszych kostiumów kąpielowych. Będziesz chwytać na plaży wszystkie spojrzenia - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie