W jednym z europejskich miast powstała... restauracja dla nudystów!

Zjadłabyś w takim miejscu kolację?
W jednym z europejskich miast powstała... restauracja dla nudystów!
Fot. pexels (Victor Freitas)
13.01.2022

Plaża dla nudystów brzmi całkiem normalnie, prawda? Jeśli jednak słyszy się, że w Szwajcarii otworzono jedną z pierwszych w Europie restauracji, gdzie obowiązuje… żaden dress code (i to dosłownie!), jesteśmy już nieco zaskoczone. Knajpa dla nudystów, bo to o niej mowa, pojawiła się w zeszłym roku na gastronomicznej mapie Szwajcarii, a konkretniej rzecz ujmując, w Bazylei. Twórcy tego lokalu podkreślają, że ma w nim panować luźna atmosfera.

Przeczytaj też: Zakaz przebywania nagich dzieci na plażach? Polacy powiedzieli, co myślą na ten temat

W Bazylei powstała restauracja dla nudystów

"Edelweiss Basel - Nudisten Lounge", bo to o tej restauracji mowa, znajduje się w Bazylei przy ulicy ul. Rebgasse 39. Kiedyś pod tym adresem klub LGBT. Jak „organizacyjnie” wygląda przyjście do takiego lokalu? Klienci przychodzą do niego oczywiście w ubraniu, niemniej swoje rzeczy zostawiają od razu w szatni. Nie ma konieczności, by rozebrać się do rosołu. Większym wstydnisiom obsługa może pozwolić spożywać posiłek w samej bieliźnie. Dodajmy również, że obsługiwać nas będą w tym miejscu także nadzy ludzie.

Czy to jedyna miejscówka, gdzie można zjeść nago? Nie licząc oczywiście swojego mieszkania, możesz również odwiedzić tego typu lokal w Londynie. Był niegdyś również w Paryżu, ale z powodu niewysokiego zainteresowania zamknięto go w 2019 roku.

Byłabyś chętna na kolację w takim miejscu?

Polecane wideo

Znaki zodiaku a tatuaże. Jaki wzór do Ciebie pasuje?
Znaki zodiaku a tatuaże. Jaki wzór do Ciebie pasuje? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie