Była pracownica hoteli ostrzega: „NIGDY nie zamawiaj tego do jedzenia!”

Zaskoczona?
Była pracownica hoteli ostrzega:  „NIGDY nie zamawiaj tego do jedzenia!”
Fot. pexels (Anastasia Belousova)
18.12.2021

Bardzo wiele osób, poszukując hotelowego noclegu, wybiera wariant ze śniadaniem. To wygodne rozwiązanie, ponieważ od razu po przebudzeniu możemy się najeść i nie ma już potrzeby, by szukać odpowiedniego miejsca poza obiektem. Opcja doskonała? Niestety niekoniecznie, o czym przekonuje na TikToku była pracownica hoteli.

Przeczytaj też: Czy po przyjeździe do hotelu kładziesz walizkę od razu na łóżko? Uwaga - taki błąd może mieć poważne konsekwencje

Była pracownica hoteli ostrzega przed śniadaniami kontynentalnymi w hotelach!

Śniadanie kontynentalne to posiłek, który składa się z przeważnie z pieczywa, kilku dodatków, a także napoju. I choć nie brzmi to groźnie, była pracownica hoteli ostrzega, by nie wybierać opcji nocleg plus śniadanie w cenie – szczególnie w tańszych obiektach. Dlaczego?

Brandi Augustus, bo to o niej mowa, pracowała w branży hotelarskiej przez 15 lat. Kobieta zaczynała w obiektach luksusowych, ale z czasem przeniosła się też do hoteli o niższym standardzie. Jednakże, gdy na własne oczy zobaczyła, jak przygotowuje się dania… oniemiała i wszystko opowiedziała na TikToku.

Najbardziej uderzające jest to, co kobieta opowiada na temat czystości podczas przygotowywania posiłków. Okazuje się bowiem, że zarządzający obiektem kazał jej czyścić kuchnię i stoliki za pomocą jednego ręcznika papierowego, tłumacząc to ekologią. Tiktokerka dodała, że nikt z pracowników nie używał też rękawiczek, ani nie dbał specjalnie o higienę rąk.

Była pracownica hoteli ostrzegła też, by nie sięgać w tańszych hotelach po mięsa. Bardzo często bywa, że nie są one pierwszej świeżości. Problematyczne okazują się też gofry, które przygotowuje się w brudnych gofrownicach, na których nierzadko osadzają się bakterie.

Brandi zaznaczyła też, że kierownictwo nic nie robiło sobie z tego, gdy pracownik zgłaszał nieprawidłowości.

Jaki z tego morał? Zdecydowanie lepiej jest wybierać hotele, w których śniadania są serwowane za dodatkową opłatą.

@brandiaugustus

Don’t eat the free breakfast! #hotelhacks #nightaudit #hotel

♬ Playmate at a scary scene - Kohrogi

Polecane wideo

Horoskop na Nowy Rok dla 12 znaków zodiaku
Horoskop na Nowy Rok dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.01.2022 13:35
Akurat Sniadanie za oplata przygotuja w innych garnkach z innych produktow a moze zstrudnia jeszcze innego kucharza i kelnera ktory takie sniadanie poda niz to wliczone
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.12.2021 09:24
Będąc nastolatka pracowałam jako kelnerka w dobrym pensjonacie na Kaszubach, natomiast znajoma w nim sprzątała. Niedojedzone i mało napczete dania były sciagane na później dla innych zwłaszcza warzywa, surówki, dodatki zdobiące talerz. Natomiast kolezanka musiała jedna ścierką myć wszystko. Gdy posciel była mało używana a nie było mówię czystej to była prostowana lekko, przepracowaną i służyła innym gościom. Mogę tak wymieeeeeniac i wymieniać.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 18.12.2021 09:26
A za dodatkową opłatą, to ma się pewność, że tak nie będzie? No raczej nie.
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie