Willa z filmu "Kevin sam w domu" jest do wynajęcia!

Mikołaj w tym roku przyszedł wcześniej!
Willa z filmu "Kevin sam w domu" jest do wynajęcia!
fot. Instagram @homealoneofficial
02.12.2021

Kojarzysz film „Kevin sam w domu”? Cóż, na to pytanie może być chyba tylko jedna odpowiedź, a mianowicie „jasne, że tak”! W końcu produkcja ta emitowana jest w okresie bożonarodzeniowym prawdopodobnie w każdej stacji telewizyjnej. Wiele osób nie wyobraża sobie też świąt bez sympatycznego, rezolutnego chłopca, który był zostawiany „przypadkowo” przez swoich rodziców i musiał na czas chwilowej rozłąki radzić sobie w różnych sytuacjach. Jesteś fanką tego filmu? Jeśli tak, z pewnością pokochasz tę informację…

Przeczytaj też: Na La Palmie wybudują nowe miasto. Zamieszkają w nim poszkodowani w erupcji wulkanu

Willa z „Kevin sam w domu” do wynajęcia!

Czy wiesz, że willę z „Kevin sam w domu” można wynająć?! Tak, tak, dobrze czytasz. Takie ogłoszenie pojawiło się właśnie na Airbnb.  A gdyby tego było mało, dom zostanie specjalnie przygotowany na tę okazję. Nie zabraknie więc świątecznych dekoracji, a także akcesoriów, które kojarzymy z kultowej produkcji, czyli między innymi zielone szlafroki czy pułapki, które czekają na nadejście złodziei. Właściciele zadbają też o jedzenie, które pałaszował Kevin. Czy można liczyć jeszcze na coś? Owszem. Gospodarzem będzie Buzz, czyli filmowy brat Kevina.

Myślisz, że taka atrakcja pochłonie miliony monet? Pytanie za ile udałoby ci się kupić bilet lotniczy. Sam nocleg w domu Kevina kosztuje bowiem jedynie 25 dolarów! Na tę chwilę w sieci widnieje ogłoszenie, ale nie mamy jeszcze możliwości, by zarezerwować nocleg. Ta opcja wystartuje 7 grudnia o godzinie 20:00 czasu polskiego. Uwaga! Do dyspozycji masz tylko jeden termin, a mianowicie 12 grudnia.

Powalczysz?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Home Alone Official © (@homealone1992)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Home Alone Official © (@homealone1992)

Polecane wideo

Znaki zodiaku a wystrój wnętrz: Jak powinno wyglądać Twoje mieszkanie?
Znaki zodiaku a wystrój wnętrz: Jak powinno wyglądać Twoje mieszkanie? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie