Pracujesz zdalnie? Wyjedź na home office... na jedną z pięciu egzotycznych wysp!

I to się nazywa propozycja na miarę czasów.
Pracujesz zdalnie? Wyjedź na home office... na jedną z pięciu egzotycznych wysp!
fot. mrktrs.co/ pinterest.com
30.11.2021

Odkąd wybuchła pandemia koronawirusa, większość osób przeszła na pracę zdalną. Biurowe przestrzenie wymieniliśmy na własne cztery kąty. I choć to rozwiązanie ma wiele plusów, niejeden człowiek doświadczył pewnie nieraz wrażenia,  że robienie niemal wszystkiego we własnym domu może być z czasem przytłaczające. Czy jest jakieś rozwiązanie tej sytuacji? Pewnie!

Przeczytaj też: 7 kontynentów i 65 krajów. Takiej rejsowej wycieczki jeszcze nie było!

Home office za granicą – gdzie można pojechać?

Słońce, ciepło, basen, ty i komputer. Brzmi jak praca marzeń? Pewnie tak. Pamiętaj tylko, że to pragnienie jest na wyciągnięcie ręki. Oczywiście home office w ciepłych krajach możesz zorganizować sobie na własną rękę. Niemniej możesz też skorzystać z oferty workation, którą przygotowała Itaka. Chodzi o trzy tygodniowe wyjazdy, organizowane zarówno po to, byś miała okazję coś nowego zobaczyć, jak i popracować.

Jakie destynacje są do wyboru? Na liście znajdziesz 5 egzotycznych wysp (Fuerteventurę, Gran Canarię, Lanzarote, Teneryfę oraz Maderę) oraz Turcję. Ceny zaczynają się od kwoty 4 600 złotych za osobę. Dodajmy, że możesz wykupić różne pakiety – z posiłkami lub też bez. Oczywiście każdy hotel w tej ofercie gwarantuje szybkie wi-fi oraz wygodne, duże pokoje.

Uznaliśmy, że pięć wysp u wybrzeży Afryki znakomicie się nadaje do tego celu. Poza dostępem do dobrego internetu zapewniają stabilną, bardzo przyjemną pogodę z temperaturą 22-25 stopni Celsjusza, plaże, możliwość uprawiania sportów wodnych i wiele atrakcji, które można odwiedzić podczas krótkich, kilkugodzinnych wycieczek - mówi wiceprezes Itaki, Piotr Henicz.

Co myślisz o takiej ofercie? Dodajmy, że Itaka wymyśliła to jako pierwsza w Polsce. Jesteśmy jednak przekonane, że pozostali operatorzy szybko dogonią ich swoimi propozycjami.

Polecane wideo

Jest kobietą i pracuje na budowie. Z powodu urody nikt nie traktuje jej poważnie
Jest kobietą i pracuje na budowie. Z powodu urody nikt nie traktuje jej poważnie - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 2.71 / 5
gość (Ocena: 5) 10.04.2022 14:58
Ыапппрлоппдлаеуууке
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 03.04.2022 14:41
JD😠😡🤬
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 03.04.2022 14:40
Imo hukowe w huh
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 03.04.2022 14:40
Białas ma takiego psa XD
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 03.04.2022 14:40
Bambi
odpowiedz

Polecane dla Ciebie