Jesteś fanką filmu „Krzyk”? Teraz możesz wynająć dom z tego horroru!

A Halloween tuż-tuż!
Jesteś fanką filmu „Krzyk”? Teraz możesz wynająć dom z tego horroru!
fot. Instagram @screammovies
17.10.2021

Mamy tutaj fanów filmu „Krzyk”? Jesteśmy przekonane, że jeśli twoje dzieciństwo przypadło na lata 90., odpowiedź na to pytanie może być tylko twierdząca. Jednakże czy zdajesz sobie sprawę, że od premiery tego horroru minęło już 25 lat? W związku z tym dla miłośników produkcji przygotowano pewną, strasznie fajną niespodziankę!

Przeczytaj też: Obejrzała ponad tysiąc horrorów. Zdradziła, które przeraziły ją najbardziej

Dom z filmu „Krzyk” można wynająć na Airbnb

Pamiętasz dom, w którym nagrywano „Krzyk”? Mowa o obiekcie, który znajduje się w Hrabstwie Marin w północnej Kalifornii. Pewna firma, która zajmuje się pośrednictwem w wynajmie, postanowiła na własny rachunek wyremontować ten budynek. Jak się dziś prezentuje? Niemal tak samo jak ten z filmu Wesa Cravena.

Warto jednak wiedzieć, że dom ten można nie tylko podziwiać z zewnątrz, lecz także… od wewnątrz! Zresztą, gdyby tego było mało, wiedz, że możesz tam spędzić wraz z trzema innymi osobami nawet jedną noc. Nie masz planów na Halloween? Jeśli dysponujesz kilkoma wolnymi dniami w okolicy Halloween (27-31.10.21), zbierz ekipę, kup bilety lotnicze i bukuj nocleg! Rezerwacje można zrobić od 12 października.

Na jaki koszt trzeba się przygotować? Naprawdę niewielki. Dom zarezerwujesz na Airbnb za jedyne 5 dolarów. Czy spędzenie nocy w domu z horroru to „jedyna” atrakcja, na jaką możesz liczyć? Absolutnie nie. Gospodarzem będzie David Arquette, czyli filmowy szeryf. Możesz więc spodziewać się wirtualnego przywitania z jego strony. Poza tym uszykuj się też na maraton wszystkich czterech części serii, no i bądź przygotowana na telefon od Ghostface’a… Morderca w masce może strasznie utrudnić ci zasypianie 😉…

Polecane wideo

To największa gwiazda „Squid Game”. Była w koreańskim „Top Model” i ma 15 mln obserwujących
To największa gwiazda „Squid Game”. Była w koreańskim „Top Model” i ma 15 mln obserwujących - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie