„List do Polski”. Film tego hollywoodzkiego aktora podbija cały świat

„To jest magia Polski” - słyszymy w nagraniu zachwalającym nasz kraj. Musisz je obejrzeć!
„List do Polski”. Film tego hollywoodzkiego aktora podbija cały świat
Fot. Facebook.com (@JoeGordonLevitt)
23.11.2020

Jest jednym z najsłynniejszych hollywoodzkich aktorów, który pracował z najwybitniejszymi reżyserami. Mogliśmy oglądać go m.in. w takich filmach jak “500 dni miłości”, “Incepcja”, “Mroczny rycerz powstaje” czy “Snowden”. Jeśli dobrze znacie te produkcje na pewno zdążyliście odgadnąć, że chodzi o Josepha Gordona-Levitta. 

Zobacz również: Oto najseksowniejszy mężczyzna na świecie. Nie miał sobie równych w prestiżowym rankingu

Ostatnio Joseph Gordon-Levitt dołączył do grona słynnych aktorów, którzy publicznie mówią o Polsce – na szczęście w bardzo pozytywnym kontekścieGwiazdor udostępnił na swoich kanałach w mediach społecznościowych wyjątkowy filmik pokazujący różnorodność i piękno naszego kraju. Nagranie już stało się viralem. 

„A Letter to Poland”. Joseph Gordon-Levitt nagrał filmik o Polsce 

Joseph Gordon-Levitt udostępnił na swoim profilu na Facebooku filmik zatytułowany “A Letter to Poland”, czyli “List do Polski”. Nagranie powstało w ramach projektu artysty o nazwie hitRECord. Jest to otwarta platforma kreatywna, która zrzesza twórców z dziedziny filmu, muzyki oraz produkcji i pomaga im nawiązywać współpracę. 

Skąd pomysł na pokazanie Polski, jej miast i krajobrazów? Wszystko zaczęło się od zdjęcia z Rybnika, które Joseph Gordon-Levitt zamieścił na swoim profilu na Facebooku jeszcze we wrześniu.  

Hey there, friends in Poland 👋 I'm looking for photos of Poland for a new project on my site hitRECord. Look through...

Opublikowany przez Joseph Gordon-Levitt Poniedziałek, 7 września 2020

Cześć, przyjaciele z Polski. Szukam zdjęć z Polski do nowego projektu na mojej stronie hitRECord. Przejrzyjcie swoje rolki z aparatu, znajdźcie świetne zdjęcia wykonane w waszym kraju i dodajcie je do projektu 

- zachęcał aktor.  

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Na apel gwiazdora odpowiedziało mnóstwo osób, a ostatecznie w filmiku “A Letter to Poland” znalazły się fotografie przesłane przez ponad 70 internautów. Poniżej obejrzycie nagranie, które powstało z ich prac. 

 

Filmik trwa nieco ponad minutę i pokazuje podróż przez Polskę, od jej najsłynniejszych i największych miast do zapierających dech w piersiach krajobrazów ukazujących piękno naszej natury.  

To jest magia Polski. W sercu miasta pulsującego energią możesz przechadzać się po brukowanych uliczkach, podczas gdy mijani uliczni muzycy grają lepiej niż jakakolwiek piosenka, którą słyszałeś w radiu 

- mówi lektor. 

Filmik zamieszczony przez Josepha Gordona-Levitta podbił serca internautów (nie tylko z Polski) i z miejsca stał się viralem. Dziś piszą o nim media na całym świecie i pozostaje tylko mieć nadzieję, że gdy nasze życie wróci do normalności, turyści zachęceni przez aktora zdecydują na wyprawę do Polski. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joseph Gordon-Levitt (@hitrecordjoe)

Co sądzicie o filmiku “A Letter to Poland”? Podoba wam się taki sposób promocji naszego kraju? 

Zobacz również: Oto miasta, w których żyje się najlepiej. Na liście są aż trzy miejsca w Polsce

Polecane wideo

Apartament w stylu glamour. Jak mieszkają Małgorzata i Radosław Majdanowie?
Apartament w stylu glamour. Jak mieszkają Małgorzata i Radosław Majdanowie? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie