Marzą ci się egzotyczne wakacje? KONIECZNIE odwiedź te miejsca!

To będą wakacje marzeń!
Marzą ci się egzotyczne wakacje? KONIECZNIE odwiedź te miejsca!
Fot. mat. prasowe
30.10.2019

Jeśli jeszcze nie wiesz gdzie spędzić swój zagraniczny urlop, mamy dla ciebie dobrą propozycję. Na wyspach należących do Hiszpanii, w tym na Wyspach Kanaryjskich, doskonale wypoczniesz i zobaczysz absolutnie wyjątkowe i niepowtarzalne miejsca. Oto kilka z nich!

Jeśli jednak martwisz się o koszty związane z wylotem na Wyspy Kanaryjskie, warto zagłębić się w oferty last minute. Co ważne, wakacje last minute w Hiszpanii (https://www.traveligo.pl/last-minute/hiszpania) wcale nie muszą oferować gorszej jakości od standardowych ofert! A jeśli już macie w kieszeni bilet na Teneryfę albo Gran Canaria, warto zadbać o odpowiednią organizację swojego pobytu. I my spróbujemy wam w tym pomóc.

Teneryfa

„Królowa” wśród Wysp Kanaryjskich. Największa i zarazem najpopularniejsza wyspa na Oceanie Atlantyckim, która co roku gości miliony turystów z całego globu. Duże zainteresowanie wynika z subtropikalnego klimatu Teneryfy, który powoduje niesamowite zróżnicowanie nie tylko w wartościach temperatury, ale również w roślinności i ukształtowaniu terenu. Z jednej strony rajskie plaże, z drugiej – malownicze pasma górskie. Wybierając się na wakacje last minute na Teneryfę (Sprawdź oferty: https://www.traveligo.pl/last-minute), nie można nie zobaczyć wulkanu Teide, który jest najwyższym szczytem na terytorium Hiszpanii. Liczy 3718 m n.p.m. wysokości, a prawie na sam szczyt nasypu można dostać się kolejką górską lub ścieżką poprzez malownicze wąwozy.

Lanzarote

To decydowanie mniej znana wyspa, zwłaszcza wśród polskich urlopowiczów. Nie ma co się dziwić, bo ofert last minute na Lanzarote jest jak na lekarstwo, co nie daje możliwości zwiedzenia tej wyjątkowej wyspy o ciekawym ukształtowaniu terenu. Wyspy Kanaryjskie w przekonaniu wielu z nas to jedynie piaszczyste plaże i bezkres krystalicznie czystej wody. Otóż nie. Lanzarote przełamuje ten stereotyp, oferując w zamian niesamowicie efektowne stożki wulkaniczne, które jak na tego typu formacje są „młode” – mają zaledwie dwieście lat. Na wyspie można wybrać się do parku narodowego Timanfaya, który kryje w sobie około 30 stożków wulkanicznych, powstałych w wyniku erupcji wulkanu o tej samej nazwie.

Gran Canaria

Jeśli szukacie ofert last minute na Wyspy Kanaryjskie, nie możecie przegapić wakacji na Gran Canaria. Choć wydaje się, że nie ma nic ciekawego do zaoferowania, to tak naprawdę zjednuje sobie miliony turystów każdego roku, niezależnie od panującej pory roku. Na Gran Canaria znajdziemy stolicę Wysp Kanaryjskich, czyli Las Palmas. Miasto zamieszkiwane przez niemal 400 tys. osób to bogactwo kultury, natury oraz garść historii. To tutaj znajduje się Casa de Colon, czyli muzeum poświęcone dokonaniom Krzysztofa Kolumba. Możesz też sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie przy zabytkowej katedrze przy Plaza Mayor de Santa Ana.

Fuerteventura

Jeśli mowa o Wyspach Kanaryjskich, nie można zapomnieć o Fuerteventurze. To niezwykle malownicza wyspa, która potrafi „dać w kość” silnym wiatrem. Podmuchy są stałym elementem towarzyszącym wszystkim, którzy znajdą się na tej wyspie. Z tego powodu na Fuerteventurze można spotkać wkomponowane w piaszczysty krajobraz wiatraki. Powstało tu nawet muzeum poświęcone wiatrakom, które w czasie wakacji last minute na Fuerteventurze koniecznie musicie odwiedzić. Poza tym, Fuertaventura to niekończące się piaszczyste plaże, które będą rajem na ziemi dla fanów wylegiwania się na leżaku.

 

Szukasz informacji o Wyspach Kanaryjskich? Odwiedź: https://wakacyjnehity.pl/wakacje-na-wyspach-kanaryjskich-przydatne-wskazowki/

Wyspy Kanaryjskie – wakacje last minute

Trzeba sobie powiedzieć, że Hiszpania i Wyspy Kanaryjskie nie należą do najtańszych kierunków turystycznych. Ale jest i na to sposób. Wyspy Kanaryjskie – oferty last minute to świetny pomysł na tanie wakacje marzeń!

 

Materiał promocyjny

Polecane wideo

Przestała się starzeć i z każdym dniem młodnieje. Jej sekret? Żywi się tylko... powietrzem
Przestała się starzeć i z każdym dniem młodnieje. Jej sekret? Żywi się tylko... powietrzem - zdjęcie 1

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie