Oto jeszcze jeden sposób, dzięki któremu obniższysz wydatki w podróży

Dużo podróżujesz? Tym rozwiązaniem warto się zainteresować!
Oto jeszcze jeden sposób, dzięki któremu obniższysz wydatki w podróży
fot. iStock
10.12.2019

Uwielbiasz poznawać nowe miejsca, a wolny czas spędzasz, szukając tanich biletów lotniczych? Twój plecak zawsze jest spakowany, czekając na kolejną wyprawę? Nie wyobrażasz sobie życia bez podróży – zarówno tych bliskich, jak i dalekich? Jeśli tak, znaleśliśmy bardzo sprytne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz w stałym kontakcie z bliskimi bez obawy o wysokie koszty połączenia internetowego.

 

Pakiet internetu dla niezależnych

Mowa o Orange Flex (zobacz: https://flex.orange.pl). To ferta dla osób, które cenią swobodę. Aby z niej skorzystać, wystarczy pobrać aplikację dostępną w Google Play oraz AppStore. Rejestracja odbywa się online, bez konieczności wizyt w salonie, przy wykorzystaniu jedynie dwóch zdjęć – dowodu osobistego i selfie. To wystarczy, by zweryfikować tożsamość – jest bezpieczne i proste. Możesz wybrać jeden z czterech Planów, które różnią się od siebie liczbą dostępnych GB. W najtańszym, kosztującym 25 zł miesięcznie Planie otrzymujemy 15 GB, w najwyższym, za który zapłacimy 80 zł, dostaniemy aż 100 GB.

Dużą zaletą tej oferty jest również to, że możemy ją swobodnie modyfikować, np. na co dzień wybrać tańszy Plan, natomiast w miesiącu, w którym planujemy urlop lub dłuższą podróż i będziemy potrzebowali większego pakietu danych, zmieniamy go na wyższy. Wszystko to zrobimy z poziomu aplikacji, bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

 

Rozmowy w całej UE bez limitu? To możliwe!

Osoby, które często podróżują, z pewnością ucieszy fakt, że w każdym Planie Orange Flex otrzymują  nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y nie tylko na terenie Polski, ale również całej Unii Europejskiej. Jest  to duże ułatwienie dla wszystkich, którzy planują urlop w innym kraju. Przemieszczając się w granicach UE, nie musimy martwić się włączaniem roamingu czy dodatkowymi wysokimi opłatami, które mogłyby zostać nam naliczone. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy całkowicie skupić się na tym, co podczas urlopu najważniejsze: na wypoczynku, zwiedzaniu i cieszeniu oczu pięknymi widokami.

 

Internet w twoim telefonie poza Unią

Podróże to oczywiście nie tylko Europa. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym coraz chętnej wyjeżdżamy do bardziej egzotycznych miejsc. Wtedy również chcemy mieć dostęp do sieci i niczym nie zakłócony kontakt z bliskimi. Orange Flex wprowadziło nowe i wygodne rozwiązanie, które umożliwia nam aktywowanie pakietów roamingowych dopiero po przekroczeniu granicy, za pomocą jednego kliknięcia. Możemy wtedy na spokojnie zapoznać się z obowiązującymi na terenie danego kraju stawkami, a następnie aktywować i opłacić roaming. Z pewnością będzie to dużym ułatwieniem dla osób, które w czasie jednej podróży zwiedzają kilka krajów spoza UE. Możesz na bieżąco porównywać ceny i aktywować roaming w trakcie wakacji, a nie jeszcze przed wyjazdem, jak do tej pory. Masz możliwość decydować, na terenie których państw opłaca ci się włączać internet, a w których lepiej odpuścić.

 

Rozwiązania roamingowe proponowane przez Orange Flex mają szansę wprowadzić nową jakość do naszych podróży, sprawiając, że nawet spontaniczny wyjazd nie stanie się problemem. Testowałyście już któryś z tych Planów?

 

Materiał promocyjny

 

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie