Powstaje hotel dla miłośników... sera. Znajdą się chętni?

Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy!
Powstaje hotel dla miłośników... sera. Znajdą się chętni?
fot. unsplash
08.01.2020

Na świecie coraz częściej powstają dość specyficzne miejsca, w których goście z całego świata mogą spędzić noc pełną wrażeń. Nie dawno pisaliśmy o hotelu w kształcie ziemniaka, który znajduje się w amerykańskim stanie Idaho, tym razem powstaje hotel dla wszystkich miłośników sera. Brzmi absurdalnie? A jednak. Jak wygląda i gdzie się znajduje?

Zobacz też: Goshiwon to coraz popularniejszy sposób na tani nocleg. Budzi jednak wiele wątpliwości

Londyński hotel z motywem sera

Serowy wystrój, dekoracje i gadżety: może to brzmieć jak sen, ale już wkrótce stanie się rzeczywistością. W Londynie otwiera się hotel z motywem sera, który jest pierwszym tego typu hotelem na świecie. The Cheese Suite został stworzony przez Cafe Rouge, jedną z popularniejszych francuskich restauracji w Londynie. Oferuje nawet dostawę świeżego sera pod same drzwi hotelu, a wszystko za pomocą gorącej linii. Hotel znajduje się w Camden Town, jednej z najbardziej zakręconych i oryginalnych dzielnic Londynu. Stąd też dla mieszkańców dzielnicy, serowy hotel nie jest już niczym zaskakującym. 

The Cheese Suite jest samowystarczalny, nie trzeba nawet wychodzić z pokoju, żeby zjeść śniadanie czy obiad. Oferuje wszystkie potrzebne sprzęty do samodzielnego przygotowywania posiłków, a nawet książki kucharskie. Wszystko to w iście serowym klimacie. Pokój udekorowany będzie w odcieniach żółci z wieloma elementami serowymi. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Niestety będzie można z niego skorzystać jedynie przez tydzień, od 29 stycznia do 6 lutego, z czego jedna osoba/para może spędzić tam tylko jedną noc. 

The Cheese Suite został stworzony w celach charytatywnych, a pobyt w nim jest całkowicie bezpłatny. Osoba chętna na spędzenie nocy w serowym pokoju będzie musiała jedynie wpłacić darowiznę na rzecz fundacji Prince's Trust, która wspiera młodych ludzi w rozwijaniu ich umiejętności oraz znalezieniu pracy.

Ktoś chętny?

Zobacz też: Ten prosty trik sprawi, że wreszcie wyśpisz się w hotelowym pokoju

Polecane wideo

To jeden z najbardziej niezwykłych hoteli na świecie. Wszyscy chcą tam spędzić noc
To jeden z najbardziej niezwykłych hoteli na świecie. Wszyscy chcą tam spędzić noc - zdjęcie 1

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie