Ten prosty trik sprawi, że wreszcie wyśpisz się w hotelowym pokoju

Internauci zwariowali na punkcie tej banalnej sztuczki.
Ten prosty trik sprawi, że wreszcie wyśpisz się w hotelowym pokoju
Fot. iStock
08.10.2019

Podróżowanie i poznawanie nowych miejsc oraz ludzi to wspaniałe doświadczenie, ale nawet najbardziej niestrudzony podróżnik prędzej czy później zacznie marzyć o tym, aby porządnie się wyspać i wypocząć w wygodnym hotelowym łóżku. Niestety tutaj często pojawia się problem, a dotycz on hotelowych zasłon. Przeważnie są wykonane z materiału, który dość mocno przepuszcza promienie słoneczne, a do tego zasłony często są zawieszone w taki sposób, że nie można ich szczelnie zasłonić. To zdecydowanie rujnuje nasz sen. 

Zobacz również: Powstał pierwszy hotel tylko dla kobiet. Mężczyźni nie mogą się nawet do niego zbliżyć

Na szczęście od teraz nocowanie w hotelu będzie o wiele bardziej komfortowe, a wszystko za sprawą pewnej genialnej, a przy tym banalnej sztuczki, która wreszcie zapewni nam niczym niezmącony sen. Podróżnik Rick Klau z Kalifornii podzielił się na Twitterze trikiem na to, jak w prosty sposób stworzyć zasłony nieprzepuszczające promieni słonecznychW tym celu wystarczy użyć wieszaka z klipsami, który można znaleźć w każdej hotelowej szafie. Zazwyczaj służy nam do wieszania spodni, spódnic albo sukienek, ale według wskazówek Ricka ten niepozorny przyrząd w sekundę zmieni nasze hotelowe, niedomykające się zasłony w zasłony zaciemniające najwyższej klasy. Wystarczy zebrać je razem i spiąć klipsami doczepionymi do wieszaka 

Sztuczka, którą podzielił się Rick z internautami została okrzyknięta jednym z najgenialniejszych trików dla wszystkich podróżników i nie tylko. Na jego post entuzjastycznie zareagowało już ponad 400 tys. osób.  

I pomyśleć, że tyle razy budziłem się przez tę denerwującą szczelinę, przez którą wpada światło... 

Zawsze mam w swoim bagażu 2 albo 3 klipsy biurowe właśnie z tego powodu. 

Wypróbujecie tę sztuczkę? 

Zobacz również: Te rzeczy możesz zabrać ze sobą z hotelu. Za resztę słono zapłacisz

Polecane wideo

Wszyscy się dziwią, że została modelką. „Z taką twarzą to nie powinno się udać”
Wszyscy się dziwią, że została modelką. „Z taką twarzą to nie powinno się udać” - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.10.2019 18:12
Geniusz, po prostu geniusz.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie