Ekskluzywne Airbnb: domek na drzewie z nieziemskim widokiem

Możesz spędzić tam noc za niecałe 150 zł.
Ekskluzywne Airbnb: domek na drzewie z nieziemskim widokiem
fot. Airbnb
06.09.2019

Chyba każda mała dziewczynka marzyła o domku na drzewie, w którym mogłaby bawić się swoimi ulubionymi zabawkami i zapraszać koleżanki. Teraz to marzenie może się spełnić, a domek dla dwóch osób z nieziemskim widokiem możesz wynająć na Airbnb za niecałe 150 zł za noc. Jeżeli wybierasz się na Bali, koniecznie zajrzyjcie do tej oferty, która robi prawdziwą furorę wśród turystów.

Zobacz też: To jeden z najbardziej niezwykłych hoteli na świecie. Wszyscy chcą tam spędzić noc

Domek na drzewie na Airbnb

Tree House Rumuh Pohon to uroczy, mały drewniany domek usadowiony na szczycie drzewa na malowniczej wyspie Bali. Posiada drabinę, dzięki której można wchodzić i wychodzić - choć ludzie, którzy mieli okazję spędzić tu noc, znaleźli dla niej jeszcze jedno zastosowanie, a mianowicie jako miejsce do zdjęć. Domek na drzewie jest dostępny dla dwóch osób i posiada jedną sypialnię, łóżko i łazienkę. 

fot. Airbnb

Domek na drzewie znajduje się na klifie z widokiem na ocean i jest otoczony zielenią - a co najlepsze, kosztuje niecałe 150 zł za noc. W opisie Airbnb przeczytamy: "W tym domku na drzewie wszystkie twoje dziecięce marzenia się spełnią. Wyobraź sobie, że przebudzeniu towarzyszy czyste powietrze, śpiew ptaków i zapach świeżych drzew. Ponadto, w połączeniu z panoramicznym widokiem na morze, wschód i zachód słońca są z pewnością niesamowite."

Niewiarygodne były również recenzje tego miejsca, a ludzie mówili, że pobyt w domku na drzewie był najbardziej niesamowitym doświadczeniem. Jedna z osób powiedziała: "Słowa nie są w stanie opisać absolutnego piękna tego miejsca. Gospodarze są wspaniali. Wrócimy, by znów tu zostać".

Inna osoba napisała: "To było najpiękniejsze miejsce, w którym kiedykolwiek przebywałem. Nie sądziłem, że będzie prysznic, więc to była miła niespodzianka. Jedzenie było wspaniałe, a obsługa bardzo miła i gościnna."

fot. Airbnb

Chcielibyście się tam znaleźć?

Zobacz też: TA wyspa uznawana jest za najpiękniejszą na świecie♥ To prawdziwy raj na ziemi

Polecane wideo

Przerażająca WYSPA LALEK. Jedno z najbardziej mrocznych miejsc na świecie
Przerażająca WYSPA LALEK. Jedno z najbardziej mrocznych miejsc na świecie - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie