Pięć luksusowych miejsc na miesiąc miodowy

Zastanawia cię, gdzie wyjechać na miesiąc miodowy? A może zaoszczędzisz na weselu i pojedziesz w egzotyczną podróż?
Pięć luksusowych miejsc na miesiąc miodowy
02.07.2008

Ostatnio byłam na ślubie i weselu. Pomyślałam, że młoda para i rodzice włożyli wiele wysiłku w organizację całej ceremonii. Uświadomiłam sobie, że sama wolałabym chyba zainwestować w egzotyczną podróż poślubną. Oto pięć miejsc, będących zdaniem specjalistów ostatnio na topie:

1. Kauai, Hawaje

Hawaje to nie tylko to, co oferują nam największe wyspy. To przede wszystkim możliwość zobaczenia innej kultury i natury. Długie spacery, piękny ocean i tropiki. To wszystko znajdziesz na najbardziej tajemniczej z wysp, Kauai. Tam właśnie są prawdziwe Hawaje z ich duszą.

2. Jezioro Tahoe, na granicy Newady i Kalifornii

To może nie brzmi jak typowa, luksusowa wersja podróży poślubnej. Szczególnie, że w Polsce jeziora kojarzą nam się z dosyć pospolitą formą wypoczynku. Ale Jezioro Tahoe to zupełnie inna kategoria. Wyjątkowy krajobraz, niedostępne nigdzie indziej widoki. A do tego wszystkiego pola golfowe, centra handlowe i wszechobecna natura.

3. Cabo san Lucas, Meksyk

Dziewicze plaże Cabo san Lucas to wymarzone miejsce na miesiąc miodowy. Wielkie skały, a obok nich piaszczyste, piękne plaże. Polecamy polecieć tam samolotem, a wrócić do domu pięknym, długim rejsem.

4. Japonia

Trudno proponować zwiedzanie konkretnego miasta w tym orientalnym kraju. Przecież Japonia to zarówno niesamowite Tokio, działające na wszystkie zmysły, jak i teatr gejsz czy wspaniałe krajobrazy. Moim zdaniem najoryginalniejszy z pomysłów.

5. Barcelona

Coś niesamowitego, a jednocześnie oryginalnego. Dzięki tanim lotom dotrzesz tam, nie wydając fortuny, jednocześnie poczujesz prawdziwie europejski klimat i prawdziwie europejskie nocne życie.

Polecane wideo

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.08.2008 11:48
Byłam w Barcelonie polecam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2008 20:02
Japonia i Hawaje... Mmm...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.07.2008 05:55
Z tych miejsc najbardzij podoba m isię Barcelona i Hawaje........
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.07.2008 00:55
Cabo san Lucas bądź Hawaje pasują w podróż poślubną...... Na pewno jest tam przecudnie <3 ale z tą podróżą poślubną jeszcze troche poczekam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.07.2008 12:02
ja nie musze na miesiac miodowy jechac do Barcelony.. ja tam jestem ostatnio co rok.. :P i tam zamieszkam po slubie fakt tu jest zajefajnie z nocnym zyciem wiem cos o tym.. ale z jezykiem juz nie.. !! sam HISZPANSKI nie wystarczy..!! tu mowia po "catalunsku (to 4 jezyki- hiszpanski, francuski, wloski i portugalski JEST TO JEZYK WYMAGANY..!!)"
odpowiedz

Polecane dla Ciebie