Kawiarnia z nowej płyty Taco istnieje naprawdę! Wiemy, gdzie jest!

To wyjątkowe miejsce dla rapera.
Kawiarnia z nowej płyty Taco istnieje naprawdę! Wiemy, gdzie jest!
Fot. Taco Hemingway/Cafe Belga
20.07.2018

Taco Hemingway lubi zaskakiwać swoich fanów, a fani lubią główkować nad przekazem płynącym z jego twórczości. Kilka dni temu zupełnie niespodziewanie ukazał się nowy album rapera zatytułowany "Cafe Belga". Internauci zastanawiali się czy nazwa nawiązuje do jakiegoś konkretnego miejsca i okazało się, że tak!

Imiona, które gwarantują szczęście w życiu

Cafe Belga to kawiarnia w Brukseli, gdzie Taco często bywa, ponieważ mieszka tam jego mama. Miejsce ma dla niego szczególne znaczenie, bo to właśnie m.in. tam pracował nad tekstami na swój drugi solowy krążek oraz tam... wyznał miłość Idze Lis! Jak już o niej mowa, to dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji przesłuchać nowej płyty Hemingwaya zdradzamy, że sporo wersów jest poświęconych Idze.

Przeglądając zdjęcia belgijskiej kawiarni stwierdzamy, że rzeczywiście miejsce ma niezwykły urok i klimat, w którym artyści mogą się dobrze czuć. Podoba Wam się wystrój?

Źródło: cosmopolitan.pl

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Obeah (Ocena: 5) 20.07.2018 08:48
Teraz już wiem ze artykuły na tym portalu piszą małolaty Nikt normalny nie wiem kto to taco A nazywanie go raperem jest mocno przesadzone
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie