Lista krajów, w których kobiety nie mogą czuć się bezpiecznie

Jeśli tam pojedziesz na wakacje, narazisz się na agresję i seksualne niewolnictwo.
Lista krajów, w których kobiety nie mogą czuć się bezpiecznie
Fot. Unsplash
01.07.2018

Trudno w to uwierzyć, że w XXI wieku nadal są kraje, gdzie kobiety nie mogą się czuć bezpiecznie, ponieważ gwałty, przymusowa praca oraz innego rodzaju nadużycia zdarzają się bardzo często. Do nich trzeba też zaliczyć okrutne praktyki kulturowe. Na przykład obrzezanie.

Koniec obrzezania dziewczynek! Gambia w końcu powiedziała 'NIE!'

Na podstawie badań przeprowadzonych przez Thomson Reuters Foundation ustalono listę najbardziej niebezpiecznych krajów dla kobiet. Na samym szczycie znalazły się Indie.

W Indiach jest największe zagrożenie „handlu kobietami, przymusowej pracy, agresji i seksualnego niewolnictwa”, informuje chillizet.pl. Na portalu czytamy również, że „w latach 2007-2016 liczba przypadków przemocy wobec kobiet wzrosła o 83 procent (...)”.

Jak można się domyślić, do pozostałych krajów, gdzie występuje największe niebezpieczeństwo, zalicza się Afganistan, Syrię, Pakistan, Arabię Saudyjską, Somalię, Nigerię, Jemen i Demokratyczną Republikę Konga.

 

അങ്ങനെയും ഒരു കാലം... © FOLLOW @thenmuttai Daily Featuring Featuring : @bibin_photography Congratulations on your feature Want to get F eature •Follow us •Tag us & Use @thenmuttai © RULES FOR FEATURE. Always tag Photo must be yours Follow  @thenmuttai Mention your friends in comments When u get featured don't forget to share it in your story Turn On Post Notification!! [ All the image credits are reserved to the respective owner ] #vsco.kerala.co #vsco_gram.co #vsco.trivandrum #vsco.world_ #vsco_360 #vscocameo #vsco.clicks #vscoindia.co #vsco.calicut.co #vsco__moments #moodyindia #moodygram_kerala #moodygrams #moodydays_kerala #moodypixhunt #lightroom #india.clicks #stories.of.india #photographers_of_india #travelandleisure #kerala.photographs #dslrofficial #visualambassadors #artofvisuals #world_photography_page #mobile_photographyofficial

Post udostępniony przez തേൻമിട്ടായി (@thenmuttai)

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.07.2018 00:58
Jeszcze Egipt,Tunezja i Maroko-trochę też Turcja bo tam te brudasy ciapaci mieszkają
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 01.07.2018 13:22
No przecież to było jasne jak słońce, same kraje z ciapatymi, brudasami, czarnuchami i amebami umysłowymi. Panowie i władcy się znaleźli zasrani.Powinni być usunięci z tego świata czym prędzej. Drugi Hitler by się przydał, ja byłabym za tym.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.07.2018 09:33
Prawie szystkie kraje z ciapatymi. Bo na tej planecie nie powinno ich byc, ni to biale ni czarne, takie bydlo, nie obrazajac zwierzat, ktore nie ma zadnych zasad moralnych
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie