Egipcjanie komentują na Facebooku śmierć Magdaleny Żuk: „Come to fuck!”

Głos w sprawie zabrał także Dawid Ozdoba. Okazuje się, że on również doświadczył piekła podczas pobytu w Egipcie.
Egipcjanie komentują na Facebooku śmierć Magdaleny Żuk: „Come to fuck!”
Fot. Prt screen Facebook
11.05.2017

Od jakiegoś czasu cała Polska żyje sprawą Magdaleny Żuk – 27-letniej bogatynianki mieszkającej na co dzień we Wrocławiu. Dziewczyna zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach w Egipcie, a sprawa jej śmierci budzi coraz więcej domysłów. Do Sieci trafiło dramatyczne nagranie ostatniej rozmowy Magdy z jej chłopakiem – Markusem, z którego można wywnioskować, że Polce stała się krzywda... W ostatnich dniach mogliśmy zobaczyć także kilka krótkich nagrań z pobytu Magdy w szpitalu. Widać na nich, że dziewczyna chce uciec, ale jej próba zostaje udaremniona przez personel oraz kilku mężczyzn.

25 kwietnia Magdalena Żuk poleciała do egipskiego kurortu Marsa-Alarm. Zaraz po przyjeździe skontaktowała się z przyjaciółką oraz chłopakiem. Z tego, co mówiła, dotarła na miejsce cała i zdrowa. Niestety później kontakt z Magdą urwał się, a jej przyjaciele zaczęli dostawać od niej zagadkowe wiadomości. Dwa dni później Markus zaniepokoił się sytuacją i podjął kroki, aby skrócić pobyt dziewczyny w Egipcie. Udało mu się także porozmawiać z narzeczoną oraz rezydentem, a jego kolega w tym czasie nagrywał rozmowę. Internauci zarzucają Markusowi stoicki spokój i dziwią się, dlaczego wpadł na pomysł, aby ją zarejestrować, ale - jeżeli wierzyć doniesieniom z Sieci – nie była to pierwsza rozmowa Markusa i Magdy w owym czasie. Mężczyzna zaniepokoił się i dlatego nagrał ostatnią relację. Niestety wkrótce okazało się, że Polka trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami i zmarła, skacząc z okna. Inne źródła donoszą, że dopiero w szpitalu nabawiła się obrażeń i są one skutkiem walki z pielęgniarką oraz upadku z okna.

Co ciekawe, w sprawę zaangażował się kontrowersyjny celebryta-detektyw – Krzysztof Rutkowski, który nie wyklucza gwałtu i nie wierzy w wersję o skoku z okna. W tym kontekście zastanawiające są obrażenia Magdy, ponieważ występowały po jednej – lewej stronie ciała. Informację komentuje „Fakt”, który dotarł do raportu medycznego i ujawnia jego treść: Pogruchotana w trzech miejscach lewa noga, przebite żebrami lewe płuco oraz obrażenia głowy z lewej strony.

O czym to może świadczyć? To nie są obrażenia, które mogły powstać wskutek świadomego wyskoczenia przez okno. Magdalena musiała być nieprzytomna w momencie uderzenia o ziemię - donosi „Fakt”.

Zobacz także: LIST: „Chłopak wykupił wczasy w Egipcie, ale ja tego nie chcę! Nie znamy angielskiego i tylko się ośmieszymy...”

Fot. Facebook

zagadkowa śmierć Magdy Żuk

Fot. Prt screen Facebook

Kilka dni temu biuro podróży Rainbow Tour wydało komunikat, że Magda zmarła, ponieważ targnęła się na swoje życie. Sugerowano, że miała problemy natury psychologicznej i doszło u niej do załamania nerwowego. Komentatorzy w Internecie podejrzewali schizofrenię, ale nie brakowało także wpisów, że nerwowe zachowanie Magdy mogło być spowodowane tabletką gwałtu lub narkotykami. Wiadomo, że w Egipcie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, a później będzie powtórzona w Polsce. Portal wroclaw.wyborcza.pl informuje, że z raportu egipskiego szpitala Port Ghalib w Hurghadzie wynika, że Magda została przyjęta po dokonaniu próby samobójczej i miała depresję. Trudno jednak nie zauważyć, że Egipt to kraj, którego dochód pochodzi głównie z turystyki. Sprawa Magdy może mu bardzo zaszkodzić, podobnie jak biuru turystycznemu Rainbow Tour. Sprawa wydaje się jednak szczególnie skomplikowana i niejednoznaczna, ponieważ postacią budzącą wiele zagadek w tej sprawie jest Markus – chłopak Magdy.

Co wiemy o Markusie?

Na profilu facebookowym „Egipt – poznaj prawdę” zamieszczono zaskakujące informacje. Jeżeli wszystkie są prawdziwe, śmierć pięknej bogatynianki może być początkiem dużej afery.

Markus urodził się w Niemczech, a jego ojciec jest dziennikarzem. Jednak należałoby się przyjrzeć szczególnie przyjaciołom Markusa – Maciejowi, który nagrywał ostatnią rozmowę Magdy i Markusa, Michałowi oraz Kamilowi. Ten ostatni był rzekomo chłopakiem pięknej modelki Karoliny Kaczorowskiej, która zmarła w styczniu 2016 w hotelu na Karpaczu. Według oficjalnych doniesień... skoczyła z okna. Dziewczyna, podobnie jak Magda, była mieszkanką Wrocławia. Jej sprawą także zajmował się Krzysztof Rutkowski, ale nic nie wyjaśnił i do tej pory nie można mieć 100 proc. pewności, co się wydarzyło. 

Fot. Egipt - poznaj prawdę / Facebook

zagadkowa śmierć Magdy Żuk

Fot. Prt screen Facebook

Magda, Markus, Michał oraz Kamil podobno są powiązani z pewnym muzycznym klubem we Wrocławiu, ale nie są to informacje sprawdzone. Lokal ten jest kojarzony ze środowiskiem homoseksualnym i ma opinię domu publicznego dla Arabów oraz innych obcokrajowców dysponujących pokaźną gotówką. - Kolejną kwestią jest, że ten wyjazd to nie była żadna niespodzianka tylko był zaplanowany i że wszyscy się znali. Potwierdzeniem są ich znajomości na Facebooku - czytamy na fanpejdżu Egipt-poznaj prawdę.

Sprawą Magdy bardzo zainteresowali się internauci, którzy od kilku dni komentują śmierć dziewczyny na jej facebookowym profilu. Pośród wpisów można znaleźć kondolencje:

ale także teorie spiskowe oraz ciekawe wnioski. Ostatnio w rozmowę włączyło się kilku Egipcjan. Niektórzy przesyłają wyrazy współczucia, a inni posuwają się do obraźliwych i wulgarnych wpisów. Przykład? Słowa „Come to fuck!” skierowane do jednej z internautek.

Zobacz także: Głupkowate ZDJĘCIA TURYSTÓW: Zabawna pamiątka z podróży czy fotograficzny obciach?

zagadkowa śmierć Magdy Żuk

Fot. Prt screen Facebook

W sprawie Magdy zabrał głos także Dawid Ozdoba – były partner Edyty Herbuś. Mężczyzna również ma za sobą nieciekawe doświadczenia w związku z pobytem w jednym z egipskich kurortów. Dawid wielokrotnie przyznawał, że jego sprawę próbowano zatuszować i miał wiele szczęścia. Publikujemy komentarz mężczyzny odnośnie śmierci bogatynianki w Egipcie. Jeżeli jesteście zainteresowani, w Internecie znajdziecie więcej informacji na temat tego, co spotkało Dawida Ozdobę. Tak jak Magda pojechał wypocząć, a doświadczył koszmaru.

13 maja pod Polską ambasadą w Egipcie ma się odbyć protest Polaków w związku z całą sprawą. Myślicie, że prawda wyjdzie na jaw i dowiemy się, co tak naprawdę wydarzyło się w malowniczym kurorcie?

 

 

zagadkowa śmierć Magdy Żuk

Fot. Prt screen Facebook

zagadkowa śmierć Magdy Żuk

Fot. Prt screen Facebook

Źródła:

https://www.facebook.com/egiptpoznajprawde/?fref=ts

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,21782056,raport-egipskich-lekarzy-magdalena-zuk-byla-w-ciezkiej-depresji.html?disableRedirects=true

http://wolnosc24.pl/2017/05/08/fakt-magdalena-zuk-sama-nie-wypadla-przez-okno-bo-po-prostu-nie-miala-sil-pierwsze-informacje-z-raportu-medycznego/

 

 

Polecane wideo

Komentarze (26)

Ocena: 4.77 / 5
gość (Ocena: 5) 29.05.2018 22:46
Komentarz o środkowym palcu ewidentnie odnosi się do zdjęcia na Instagramie żuk.indigo czyli szefowej Śp.Magdy Żuk, w galerii jest zdjęcie obu Pań z wystawionymi środkowymi palcami otagowane jako mybody,my choice. I wszystko jasne. Wiadomo, że przypadkowo nikt tego komentarza na Fejsie nie napisał.
odpowiedz
Gosc (Ocena: 5) 14.05.2017 15:55
NIE CHCEMY POZNAC HISTORII OZDOBY BO TO KLAMCA I FANTASTA JuZ NIE WIE Z KTOREJ STRONY MA SIE WYBIC
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.05.2017 14:22
To jest dziwne, bo w UK wycieczki do Egiptu wcale nie sa takie tanie. Do tego samoloty były zawieszone do tego roku. Jak widać polska jest jakos powiązana z biurami podrózy i w ten sposob sprzedaje swoich obywateli.
odpowiedz
Polka80 (Ocena: 5) 14.05.2017 11:39
Wyrazy wspolczucia dla rodziny Magdy Ale kochani rodacy kto puszcza mloda Kobiete sama w kraje Arabskie od lat wiemy i słyszymy ze slinią się na widok pięknych Polek a one lecą do nich bo tanio mam kilka znajomych kobiet które żyją z brudasami ale nie słyszałam żeby były z nimi szczęśliwe .Polska to piękny kraj wiec może lepiej zostać w kraju na urlop niż pchać się ze strachem do Arabusow?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.05.2017 10:50
A ty prawdziwy Polaku, katolicki rasisto kogo szanujesz?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie