TOP 7: Najpiękniejsze wille położone w bajkowych miejscach

Marzymy o nich!
TOP 7: Najpiękniejsze wille położone w bajkowych miejscach
27.07.2015

Wakacje rozpoczęły się już na dobre. Jeśli jeszcze nie udało się wam nigdzie wyjechać, na pewno spędzacie długie godziny na szukaniu wymarzonego punktu docelowego! W naszej galerii znajdziecie luksusowe wille, z najpiękniejszymi widokami na świecie. Choć ich właścicielami są posiadacze jedynie naprawdę zasobnych portfeli, warto czasami pomarzyć! Szczególnie, że każdą z nich można wynająć.

Kto wie, może kiedyś obudzisz się w którymś z tych bajkowych domów!

1. The Royal Pavilion Villas, Abu Zabi

Kompleks położony w sercu ogromnej pustyni to aż 10 willi, z okien których rozpościera się widok, zapierający dech w piersiach. 

 

Fidżi

2. Fidżi

Fidżi to jedno z najpiękniejszych państw na świecie, oferujące naprawdę piękne widoki. W końcu, to wyspa położona w sercu Oceanu Spokojnego, a konkretnie w jego południowo-zachodniej części. Mamy więc bujną roślinność, idealnie błękitne niebo i koralową wodę. Czego chcieć więcej?

>>>

Bora Bora

3. IHG, Bora Bora

Tylko na Bora Bora możesz obudzić się z widokiem na krystalicznie czystą wodę i spektakularny wulkan!

>>>

Włochy

4. Włochy, okolice jeziora Como

Nawet Amal i George Clooney mieli okazję spędzić urlop w tej bajkowej, historycznej willi, położonej we Włoszech, w okolicach jeziora Como. 

>>>

Honegg

5. Honegg Garden House, Szwajcaria

Alpy położone w Szwajcarii, nie stanowią jedynej atrakcji w tym rejonie. Także u ich podnóży można wypocząć w otoczeniu naprawdę pięknej natury.

>>>

 

Luangwa

6. Luangwa Safari House

Chcesz wypoczywać w otoczeniu słoniów, żyraf i dzikiej natury? Wybierz się więc do Zambii!

>>>

Casa Palopo

7. Casa Palopo, Guatamela

Ten hotel oferuje widok nie tylko na jeden, ale na naprawdę wiele wulkanów, co czyni go jednym z najbardziej luksusowych i niesamowitych miejsc na świecie.

a. m. 

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
Ja (Ocena: 1) 28.07.2015 16:14
"Chcesz odpoczywać w towarzystwie SŁONIÓW" ??? Czy ja dobrze widzę?? To był mój ostatni artykuł na papilocie. Boję się, ze się uwstecznię. Dziękuję i do widzenia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie